Probleme legate de forum

Post Reply
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Probleme legate de forum

Post by Admin »

Salutare.

Va rog mult, aveti grija la ce faceti trimitere. Am primit mail de amenintare cu judecata de la patronul unui magazin deoarece s-a scris pe forum cum ca magazinul lor ar avea produse chinezesti si de proasta calitate. Nu stiu care e adevarul si nici nu cred ca intereseaza pe cineva. Dar va rog aveti grija ce scrieti si nu faceti reclama sau anti-reclama nimanui.

Inca ceva foarte important: exista moderatori pe acest site si sa stiti dragii mei ca aveti aceleasi drepturi de a sterge, modifica etc, anumite teme ca si mine. Care observati ceva nereguli, faceti ordine. Eu intru mai rarutz, poate prea rar si imi cer scuze. O sa incerc sa repar greseala.
Multumesc pt intelegere.
Last edited by Admin on 26 Dec 2011, 22:43, edited 1 time in total.


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by adeline »

eu am o intrebare patronul magazinului in cauza oare are dreptul sa te dea in judecata?
sa-ti expui parerile pe forum e dreptul fiecaruia
imi place un produs il laud, nu imi place il critic
este dreptul la libera exprimare


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Probleme legate de forum

Post by doina30882000 »

Exact, nu cred ca are temei sa te dea in judecata din cauza unor discutii pe forum!


Image
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Meniul pentru nunta

Post by K_ID_25 »

De ce a fost sters acest subiect de discutii ? Care e motivul , ca sa stiu pe viitor sa nu mai fac aceeasi greseala.
Merci !


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Probleme legate de forum

Post by doina30882000 »

Care subiect a fost sters?


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

probleme legate de forum

Post by Ingutza »

K_ID_25 wrote:De ce a fost sters acest subiect de discutii ? Care e motivul , ca sa stiu pe viitor sa nu mai fac aceeasi greseala.
Merci !
Pentru ca exista deja asa tema de discutii.Uite-te atent in toate temele.


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by adeline »

nu a fost ster un subiect intreg
s-au sters doar cateva mesaje dintr-un subiect in care noi, memrii forumului, criticam productia unui internet-magazin din RM

rugamintea admin-ului a fost sa fim atente cand criticam anumite servicii, ca sa nu sa se mai repete incidentul


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by perla »

adeline kid are in vedere ca a fost sters topicul ei cu meniul... a fost sters deoarece exista deja asa topic... si ca sa nu facem dublari si sa fie haos pe forum stergem tot ce este de prisos...


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Merci

Post by K_ID_25 »

Ok, merci mult fetele , probabil ca nu m-am uitat destul de atent, chiar acum ma uit inca o data ca sa gasesc subiectul respectiv !


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by adeline »

perla wrote:adeline kid are in vedere ca a fost sters topicul ei cu meniul... a fost sters deoarece exista deja asa topic... si ca sa nu facem dublari si sa fie haos pe forum stergem tot ce este de prisos...
clar
eu am scapat acest moment , credeam ca se intreaba despre altceva

dar in acest caz nu trebuia sa stergeti topicul , dar sa-l uniti/mutati la cel existent


Image
Post Reply