Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
elaanna77
Posts: 16
Joined: 16 Aug 2014, 15:17

Re: Sala de nunti II

Post by elaanna77 »

Buna ziua fetelor, verisoara mea planifica sa faca nunta pe 9 august 2015 la Novas Banquet Hall, dar din anumite motive nu poate serba nunta anul asta. Postez aici poate cineva este interesat de aceasta data, puteti sa imi scrie-ti mie sau administratiei de la sala. Mersi!


elaanna77
Posts: 16
Joined: 16 Aug 2014, 15:17

Re: Sala de nunti II

Post by elaanna77 »

Buna ziua fetelor, verisoara mea planifica sa faca nunta pe 9 august 2015 la Novas Banquet Hall, dar din anumite motive nu poate serba nunta anul asta. Postez aici poate cineva este interesat de aceasta data, puteti sa imi scrie-ti mie sau administratiei de la sala. Mersi!


elaanna77
Posts: 16
Joined: 16 Aug 2014, 15:17

Re: Sala de nunti II

Post by elaanna77 »

Buna ziua fetelor, verisoara mea planifica sa faca nunta pe 9 august 2015 la Novas Banquet Hall, dar din anumite motive nu poate serba nunta anul asta. Postez aici poate cineva este interesat de aceasta data, puteti sa imi scrie-ti mie sau administratiei de la sala. Mersi!


elaanna77
Posts: 16
Joined: 16 Aug 2014, 15:17

Re: Sala de nunti II

Post by elaanna77 »

Buna ziua fetelor, verisoara mea planifica sa faca nunta pe 9 august 2015 la Novas Banquet Hall, dar din anumite motive nu poate serba nunta anul asta. Postez aici poate cineva este interesat de aceasta data, puteti sa imi scrie-ti mie sau administratiei de la sala. Mersi!


angel1
Posts: 2
Joined: 16 Feb 2015, 22:48

Re: Sala de nunti II

Post by angel1 »

Buna! cine si-a facut nuntala Casa sarbatorii sau a fost la vreo nunta la Casa Sarbatorii sau stie careva detalii despre meniu, deservire, calitatea serviciilor prestate (+/-)... scriti va rog impresiile pentru ca in tot forumul practiv nu este informatie despre aceasta restaurant cu toate ca e destul de dragut cit si solicitat :) mersi!!!


miresuica15
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2014, 10:21

Re: Sala de nunti II

Post by miresuica15 »

Salut elaanna77 ! Oferta mai este in vigoare ?? Cum te pot gasi pe skype, sau un nr. de tel ceva ??


elaanna77
Posts: 16
Joined: 16 Aug 2014, 15:17

Re: Sala de nunti II

Post by elaanna77 »

Salut, a fost data ieri data de 9 august, de la sala m-au contactat sa ne ducem sa ne restituie arvona.


Kris_Tina
Posts: 2
Joined: 28 Jan 2015, 12:39

Re: Sala de nunti II

Post by Kris_Tina »

elaanna77 wrote:Salut, a fost data ieri data de 9 august, de la sala m-au contactat sa ne ducem sa ne restituie arvona.
Multumesc mult elaanna77 pentru anunt, noi am fost cei care am rezervat data de 9 august, sper sa fie cu noroc !!!


elaanna77
Posts: 16
Joined: 16 Aug 2014, 15:17

Re: Sala de nunti II

Post by elaanna77 »

Kris_Tina wrote:
elaanna77 wrote:Salut, a fost data ieri data de 9 august, de la sala m-au contactat sa ne ducem sa ne restituie arvona.
Multumesc mult elaanna77 pentru anunt, noi am fost cei care am rezervat data de 9 august, sper sa fie cu noroc !!!

Ma bucur, ca am fost de folos, noi tare am vrut sa aiba loc nunta la acest restaurant dar din anumite cauze familiale , rudele au fost nevoite sa amine data nuntii. Totul va fi bine, stati fara grija, e vara, o luna foarte frumoasa pentru nunti. Administratia salii sunt persoane competente si corecte, am apreciat asta chiar din prima cind am mers sa vedem sala, ne-au intors si banii arvonati. In zilele de astazi mai greu intilnesti corectitudine. Sa va fie intr-un ceas bun si cu noroc!!!


anastasia E
Posts: 2
Joined: 13 Mar 2015, 18:34

Re: Sala de nunti II

Post by anastasia E »

Buna tuturor, fetelor am nevoie de ajutpr!!!!!!! Stie cineva ce se mai intampla cu sala Voia Boierului?!!! am citit cite ceva negativ despre organizare, dar e putin si informatia era din 2010-2012.....Vreau sa stiu daca se merita sau nu. Am fost la ei si am aflat multe chestii care sunt ok, cum ar fi: meniu 600-650 lei, sala superba, terasa faina, achitarea meniului e 50/50(dupa nunta).... Ma intereseaza daca bucatele sunt gustoase, deservirea, si in general cum se procedeaza la ei?!!!!! Astept cu nerabdare raspuns de la voi!!!!
P.S. In aprilie 2015 urmeaza sa decid localul si sa achit avansul...


Post Reply