Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Vio P »

comoara_i wrote:
Vio P wrote:
comoara_i wrote:Vio B. Unde as putea sa gasesc si eu a doua rochie care ai pus-o?
mi-ai scris mie? alta vio pe aici nu am vazut:)
Da, da sorry nu am fost atenta :P deci unde as putea sa o gasesc?
daca te referi la mesajul meu din 9 aprilie, aceasta rochita este in wedding show room ,,doua inimi'', si poate si in alte saloane, iar pe renumitul site ,,odnoklassniki'' este o pagina ,,rochii de mireasa DARIA, tot o vazusem cu 550 dolari,la comanda. mai stiam o domnisoara care mi-ar fi cusut-o cu 4600 lei, doar ca urma sa-mi cos singura pietrele. in original ar trebui sa arate asa Image


agny
Posts: 2
Joined: 10 Jun 2015, 11:13

Re: Rochia de mireasă 3

Post by agny »

Buna, Aristotel poti sa-mi zici daca mai vinzi rochia Arabellea de Oksana Mukha (pretul, marimea). Multumesc


agny
Posts: 2
Joined: 10 Jun 2015, 11:13

Re: Rochia de mireasă 3

Post by agny »

Nikutsa wrote:O sa vind si eu dupa nunta rochita , model Arabella Oksana Mukha , culoare alba . Cine este interesat , ma poate contacta in privat .
Salut, poti sa-mi zici te rog daca rochia mai este disponibila pt vinzare? Eventual marimea, pretul. Multumesc


mariana92
Posts: 23
Joined: 22 Jan 2014, 01:16

Re: Rochia de mireasă 3

Post by mariana92 »

daca te referi la mesajul meu din 9 aprilie, aceasta rochita este in wedding show room ,,doua inimi'', si poate si in alte saloane, iar pe renumitul site ,,odnoklassniki'' este o pagina ,,rochii de mireasa DARIA, tot o vazusem cu 550 dolari,la comanda. mai stiam o domnisoara care mi-ar fi cusut-o cu 4600 lei, doar ca urma sa-mi cos singura pietrele. in original ar trebui sa arate asa Image[/quote]


http://lovestory.md/item?id=95 asta este rochita despre care vorbiti, eu am vazut-o in salonul Love Story.referitor la pret au una de 400 de euro care o mai fost data in chirie si 650 noua


lana2015
Posts: 5
Joined: 11 Feb 2015, 14:11

Rochia de mireasă 3

Post by lana2015 »

Ofer in chirie rochie de mireasa.

Modelul rochiei este deosebit (croi si material calitativ) partea inferioara a rochiei este dintr- un material superb- voal fin, plisat care ii da o eleganta si o cadere aparte, iar partea superioara a rochiei este

acoperita cu dantela iar la spate se inchide cu butoni.

Material: usor, bucle, continuandu- se cu o banda ce accentueaza foarte frumos talia.

A fost imbracata o singura data, doar in ziua nuntii, la cununie nu a fost imbracata.

Rochia este in stare foarte buna, marimea 36 (S), culoarea ivory.

Rochia in poze este imbracata fara jupon (cerc), la dorinta ofer jupon, care face partea fustei mai pufoasa.

Rochia este deosebit de comoda si delicata pentru o zi speciala precum nunta ta.

Preţul chiriei este de 250€ sau 5000 lei

Image

Image

Image

Image

Image


Rusu2015
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2015, 18:15

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Rusu2015 »

imdragostita de rochia mea de mireasa !
http://www.airebarcelona.com/ab/ariel/


christie
Posts: 5
Joined: 15 Feb 2015, 17:28

Re: Rochia de mireasă 3

Post by christie »

Vind rochia de mireasa. Rochia e in stare perfecta, cu trena si voal. Marime 38-40. Inaltime 168-172 cm Tel 069573103 Image Image


Mihaela***
Posts: 11
Joined: 23 May 2014, 21:09

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Mihaela*** »

Buna fetelor! Am hotarit sa vind rochita de mireasa, este culoarea ivory, marimea S-M, cusuta la comanda din materiale calitative, e usoara si comoda, nu am fost imbracata in ea la cununie. Imi scriti in privat pentru mai multe detalii.
ImageImage
Last edited by Mihaela*** on 16 Mar 2016, 14:51, edited 2 times in total.


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Dinka »

Vind rochita mireasa
- Model : FRESSIA
- Marimea : M (reglabila)
- Culoarea: Ivory
Trena se stringe
Nu este cusuta si nici cununata
Tel.068240477

Image


lenutika23
Posts: 19
Joined: 18 Oct 2014, 18:46

Re: Rochia de mireasă 3

Post by lenutika23 »

salut fetelor ! vind si eu rochia mea de mireasa , din colectia PRONOVIAS 2015, modelul MARIANA , poze vedeti aici https://999.md/22593541 , pret negociabil


Post Reply