Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
lucyyy
Posts: 55
Joined: 10 Nov 2012, 20:10

Re: Servicii foto şi video

Post by lucyyy »

marcelushka wrote:scumpeleor ce parere aveti de ALEX IORDACHE, a lucrat cineva cu el,?
mie mau placut lucrarile lui, azi ne-an intilnit in studioul lui, am ramas smultumita, am vazut in el ce astept eu de la un fotograf, dar as vrea pareri, ve rog

si despre SERGIU ENE, cameraman la fel, va rog mult :!:
intimplator am dat de el pe net..are nishte lucrari f frumoase!!!!felicitari marcelushka o sa ai nishte super poze;)
in ce pret are serviciile?


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by marcelushka »

lucyyy wrote:
marcelushka wrote:scumpeleor ce parere aveti de ALEX IORDACHE, a lucrat cineva cu el,?
mie mau placut lucrarile lui, azi ne-an intilnit in studioul lui, am ramas smultumita, am vazut in el ce astept eu de la un fotograf, dar as vrea pareri, ve rog

si despre SERGIU ENE, cameraman la fel, va rog mult :!:
intimplator am dat de el pe net..are nishte lucrari f frumoase!!!!felicitari marcelushka o sa ai nishte super poze;)
in ce pret are serviciile?
Da da are lucrari bune, dar in cele din urma am alex Adrian Gojan, am ramas fara cuvinte la lucrarile lui.


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by marcelushka »

Da da are lucrari bune, dar in cele din urma am alex Adrian Gojan, am ramas fara cuvinte la lucrarile lui.
Ce tine de Alex Iordache parese pentru 2 zile era in jur de 700, doar foto. E bravo eu m-am vazut cu el, are si lucrari bune, dar eu totusi am decis A Gojan, sper sa fie totul asa cum simt.


SirbuAndrei
Posts: 15
Joined: 28 Mar 2012, 09:30

Re: Servicii foto şi video

Post by SirbuAndrei »

Va invit sa vizitati noul meu sait - www.wedart.md si desigur astept parerile Dvs.


Emotii conteaza....
Silviana
Posts: 66
Joined: 23 Nov 2012, 17:41
Location: Moldova/ Roma

Re: Servicii foto şi video

Post by Silviana »

Urraaa, in sfirsit am ales echipa foto/video: Ciofilm cu Sergiu Ciorescu-video si Marin Iliut-foto!
Sper sa imi creeze niste amintiri frumoase lucrarile lor! :)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by marcelushka »

Felicitari Silviana, un plus foarte inportant in lista pregatirilor.


adrasg
Posts: 15
Joined: 22 Dec 2012, 11:36

Re: Servicii foto şi video

Post by adrasg »

marcelushka wrote:Da da are lucrari bune, dar in cele din urma am alex Adrian Gojan, am ramas fara cuvinte la lucrarile lui.
Ce tine de Alex Iordache parese pentru 2 zile era in jur de 700, doar foto. E bravo eu m-am vazut cu el, are si lucrari bune, dar eu totusi am decis A Gojan, sper sa fie totul asa cum simt.
Are vre-un site A.Gojan ?


Silviana
Posts: 66
Joined: 23 Nov 2012, 17:41
Location: Moldova/ Roma

Re: Servicii foto şi video

Post by Silviana »

marcelushka wrote:Felicitari Silviana, un plus foarte inportant in lista pregatirilor.
Multumesc mult mult marcelushka :* Succese mai departe in pregatiri si tie!


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by viorela »

Fetelor,help! Nu stiu pe cine sa aleg,Radu Viorel sau Vadim Rogalin? La ambii imi plac pozele, si ambii acelasi pret..


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Servicii foto şi video

Post by Diana 2013 »

viorela wrote:Fetelor,help! Nu stiu pe cine sa aleg,Radu Viorel sau Vadim Rogalin? La ambii imi plac pozele, si ambii acelasi pret..

incearca sa ii intrebi cu ce fel de aparate fotografiaza...si optezi pentru cel care are aparate foto de o calitate mai inalta,,,de ce spun asta pu ca se rasfringe asupra calitatii fotografiei...si respectiv cel care a re aparat foto de calitate mai mica...e nevoit sa retuseze mai mult..
incearca sa vezi care la care din ei iti place stilul fotografiei...
succes))


Locked