Casa Nuntii Noroc

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
tsvetok
Posts: 115
Joined: 05 Mar 2012, 11:53
Location: Chisinau
Contact:

Casa Nuntii Noroc

Post by tsvetok »

Fetelor, eu mi-am facut nunta in octombrie 2011 la Noroc. Stati absolut fara nici o grija. E o sala superba, deservirea la cel mai inalt nivel si calitatea bucatelor exceptionala. Am ramas mai mult ca multumiti, foarte impresionati! :P
Asa ca de sala sa nu retraiti =)
Daca aveti careva intrebari, va raspund cu mare placere)


In the end it's not going to matter how many breath you took, but how many moments took your breath away...Image
Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunţi

Post by Beatrise »

tsvetok Kum ai procedat cu ofaormarea salii? pe cine ai luat??? scrie terog in DECIZII FINALE cine o fost muzicanti, coafor, ...etc. si parerile - mersi 8-)


User avatar
tsvetok
Posts: 115
Joined: 05 Mar 2012, 11:53
Location: Chisinau
Contact:

Re: Sala de nunţi

Post by tsvetok »

E normal sa scriu la decizii finale dc deja a fost nunta? =)


In the end it's not going to matter how many breath you took, but how many moments took your breath away...Image
silvunea
Posts: 110
Joined: 11 Sep 2011, 23:00

Re: Sala de nunţi

Post by silvunea »

tsvetok wrote: E normal sa scriu la decizii finale dc deja a fost nunta? =)
da tsvetok e normal :D, pentru ca acolo scriu fetele care au pus un plus deja in listuta lor, precum si toate cele care au avut deja evenimentul dar impartasesc cu noi viitoarele, detaliile :) Daca ai dorinta te rugam, poatene vine totodata vreo idee !Multumim ;)


User avatar
tsvetok
Posts: 115
Joined: 05 Mar 2012, 11:53
Location: Chisinau
Contact:

Sala de nunţi

Post by tsvetok »

facut =) toata info postata in Decizii Finale. Daca va ajuta cu ceva - o sa ma bucur. Eu tot singura am organizat, stiu cum e =)


In the end it's not going to matter how many breath you took, but how many moments took your breath away...Image
User avatar
tsvetok
Posts: 115
Joined: 05 Mar 2012, 11:53
Location: Chisinau
Contact:

Re: Sala de nunţi

Post by tsvetok »

Fetelor care fac nunta la Noroc, postez citeva poze cu bucatele de pe masa.
ImageImage

Image

Image

Image

Image

Image

Image


In the end it's not going to matter how many breath you took, but how many moments took your breath away...Image
Lady
Posts: 16
Joined: 17 Mar 2012, 19:42

Re: Sala de nunţi

Post by Lady »

Tsvetok,ai putea sa spui kite persoane ai avut si kit e lokul la Noroc..?POzele plasate in "Deciziile finale" sunt foarte frumoase,ai fost o mireasa superba.. ))


Image
User avatar
tsvetok
Posts: 115
Joined: 05 Mar 2012, 11:53
Location: Chisinau
Contact:

Re: Sala de nunţi

Post by tsvetok »

Lady wrote:Tsvetok,ai putea sa spui kite persoane ai avut si kit e lokul la Noroc..?POzele plasate in "Deciziile finale" sunt foarte frumoase,ai fost o mireasa superba.. ))
Multumesc mult =)
Ce tine de Noroc - am avut nunta de 180 persoane, locul ne-a costat 890 lei. In acest pret au fost incluse bauturi fierbinti - cafea naturala, capucino, ciocolata fierbinte, ceai...
Este scumpusor, dar pot sa va spun ca se merita. La fourchette noi numai am adus totul , ei singuri au aranjat foarte frumos. Nu va cer sa comandati mai mult decit trebuie. Toti oaspeti au ramas impresionati de calitatea si gustul bucatelor. Dar au fost multi foarte capriciosi =)


In the end it's not going to matter how many breath you took, but how many moments took your breath away...Image
Lady
Posts: 16
Joined: 17 Mar 2012, 19:42

Re: Sala de nunţi

Post by Lady »

Cred si eu ka pentru o nunta in orash nu e atit de scump lokul...De bucate am auzit si eu ka sunt foarte bune la Noroc... :) Iti multumesc pt. informatsie.. ;)


Image
User avatar
tsvetok
Posts: 115
Joined: 05 Mar 2012, 11:53
Location: Chisinau
Contact:

Re: Sala de nunţi

Post by tsvetok »

Lady wrote:Cred si eu ka pentru o nunta in orash nu e atit de scump lokul...De bucate am auzit si eu ka sunt foarte bune la Noroc... :) Iti multumesc pt. informatsie.. ;)
Cu placere =)


In the end it's not going to matter how many breath you took, but how many moments took your breath away...Image
Post Reply