Sala de nunti

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by irinka »

Fetelor in privinta la restauranul Codru am fost la o zi de nastere acolo. Mincarea super gustoasa, anturajul la fel, cind am intrebat pretul pentru nunta era in jur de 500 de lei. In linii generale mi-a placut localul, dar cu inima eram la altul pe care in final l-am ales.
Last edited by irinka on 06 Jan 2012, 09:54, edited 2 times in total.


Image
Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

cum poate fi ????

Post by Lyly »

1. Forumul poate fi utilizat gratuit de catre orice persoana care are un cont activ
2. Din momentul inregistrarii si crearii unui cont, fiecare membru al forumului va trebui sa respecte o serie de reguli. Incalcarea acestor reguli poate duce la restrictionarea accesului pe forum a membrilor in cauza.
3. Toti membrii sunt rugati sa pastreze un limbaj cat mai decent si civilizat


Interdictii:
- Postarea pe forum de materiale cu incalcarea dreptului de autor
- Postarea de mesaje care nu au legatura cu subiectul de discutie in cauza; Administratorul forumului are dreptul de a sterge orice mesaje care nu se incadreaza in temele forumului sau de a-l incadra la o tema potrivata, daca acest lucru este posibil.
- Utilizarea de cuvinte obscene, atacul la persoana, jignirea altor membrii ai forumului, etc.
- Conversatii contradictorii ce duc la jigniri si certuri intre membrii forumului.
Spunetimi va rog cum a fost incalcat regulamentul,cu cele mesaje ce au fost scrise.....si pe urma delitate..... Image Image


Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

felicitari

Post by Lyly »

bafta Irinka si un drum usor in veata....inimii nu-i poti ordona... Image Image


irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by irinka »

Lyly wrote:bafta Irinka si un drum usor in veata....inimii nu-i poti ordona... Image Image
Merci mult Lyly


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Alintush »

Lyly, nu te supara dar stii de ce fetele te suspecteaza ca faci reclama?

Ai scris numai de bine...numai acestui Restaurant...mai mult alte teme nu ai vizitat...doar sala de nunti...si doar de bine

Eu urmez sa am nunta...inca nu a avut loc nunta si deja stiu vreodoua minusuri a localului...nu cred ca e real sa fie 100% in favoarea clientilor....dar cine stie,daca zici ca intr-adevar e asa cum ai scris...inseamna ca Felicitari


Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Beatrise »

aretina wrote:Cineva poate sa spuna ceva de ''Lebada Alba'' nu prea gasesc informatie, si ma ingrijoreaza acest fapt!!! :(

la multe evenimente am fost la Lebada Alba... inainte acest restaurant era foarte popular si scump, dar deoarece s-au deschis multe localuri noi, ei au scazut pretzurile, dupa cite stiu e undeva la 650 lei de persoana pu nunta. In privinta bucatariei pot sa spun ca e extraordinara, au niste bucatari ffff buni si din cite stiu au facut recent reparatie...asa ca numic rau nu am vazut/ Oricum asta e parerea mea. Image


Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Lyly »

Alintush wrote:Lyly, nu te supara dar stii de ce fetele te suspecteaza ca faci reclama?

Ai scris numai de bine...numai acestui Restaurant...mai mult alte teme nu ai vizitat...doar sala de nunti...si doar de bine

Eu urmez sa am nunta...inca nu a avut loc nunta si deja stiu vreodoua minusuri a localului...nu cred ca e real sa fie 100% in favoarea clientilor....dar cine stie,daca zici ca intr-adevar e asa cum ai scris...inseamna ca Felicitari
Buna Alintush,eu nu neg ca la Codru sunt minusuri dar cele minusuri care le are s-au le-a avut nu mi-au afectat nunta...aici nu sunt numai factorii salii si a restaurantului in general dar si factorii ce tin de punctualitate ,fidelitate e.t.c Ca exemlu:sora mea mai mare a facut inr-un restaurant foarte cunoscut (nu reclamez) suma la inceput era de 750lei per.la achitarea totala dupa nunta sa achitat amenajarea furshetului,orele dupa 24:00 si arenda salii care nu sa discutat de la inceput.In cazul meu a fost mult mai usor a fost limpede apa ce trebuie sa achit,ce mi sa promis sa facut si asta pentru mine inseamna mult,nu sa alaturat nici o suma pe urma....Alintush felicitarile mele in curind vei fi mireasa....spune-mi te rog ce sali ai vizitat dac nu e secret si ce pareri ai de ele.... Image Image


Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Lyly »

aretina wrote:Cineva poate sa spuna ceva de ''Lebada Alba'' nu prea gasesc informatie, si ma ingrijoreaza acest fapt!!! :(
Buna Aretina,eu cu prietenul acuma sotul am fost la o verisoara de a mea la Lebada alba mi-a placut totul ,mincarea deservirea si anturajul salii a fost asta in 2008 in luna iunie nustiu acuma recent cum ei sunt dar nu cred ca s-au schimbat spre rau....un mic neajuns care nu afecteaza nunta tinerilor ,a fost ca nu prea ave-am unde parca masina dar pina la urma am gasit.....linga magazinul Orhei..... Image tot ce tine de veselie, de anturajul nunti e.t.c depinde miri..... Image


Locked