Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
anicika
Posts: 5
Joined: 03 Feb 2013, 20:16

Re: Coafură și make-up II

Post by anicika »

Salut, spuneti va rog daca ati auzit de Natalia Abdulaeva - machiaj si Irina Crivova - coafura...? pareri


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafură și make-up II

Post by marcelushka »

anicika wrote:Salut, spuneti va rog daca ati auzit de Natalia Abdulaeva - machiaj si Irina Crivova - coafura...? pareri
daca te referi la Renata Abdulaeva eu o cunosc si este un mester foarte bun, de Natalia nu am auzit


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Coafură și make-up II

Post by viorela »

anicika wrote:Salut, spuneti va rog daca ati auzit de Natalia Abdulaeva - machiaj si Irina Crivova - coafura...? pareri
Natalia este sora Renatei Abdulaeva. Eu personal nu m-am machiat la ea,dar mi-a recomandat-o altcineva


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafură și make-up II

Post by marcelushka »

viorela wrote:
anicika wrote:Salut, spuneti va rog daca ati auzit de Natalia Abdulaeva - machiaj si Irina Crivova - coafura...? pareri
Natalia este sora Renatei Abdulaeva. Eu personal nu m-am machiat la ea,dar mi-a recomandat-o altcineva

mmmmm nu stiam ca si sora ei face make-up, daca nu esti sigura poate mergi sa feci proba, si care e pretul?


anicika
Posts: 5
Joined: 03 Feb 2013, 20:16

Re: Coafură și make-up II

Post by anicika »

pentru anul 2012 auzisem ca makiajul 550 lei....anul acesta in jur de 700 lei :)))


anicika
Posts: 5
Joined: 03 Feb 2013, 20:16

Re: Coafură și make-up II

Post by anicika »

tancha_ru86 wrote:Ion Turcanu cere si peste 3000 de lei, in funtie si de ora la care te programezi, anul trecut cerea 2000 pentru coafura si daca te programai la 6 dimineata mai cerea inca 50% in plus din pretul coafurii doar pentru ca era in afara programului de lucru.
salut, spune-mi te rog, tu la cine ai facut machiajul si coafura de nunta?


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Coafură și make-up II

Post by tancha_ru86 »

anicika wrote:
tancha_ru86 wrote:Ion Turcanu cere si peste 3000 de lei, in funtie si de ora la care te programezi, anul trecut cerea 2000 pentru coafura si daca te programai la 6 dimineata mai cerea inca 50% in plus din pretul coafurii doar pentru ca era in afara programului de lucru.
salut, spune-mi te rog, tu la cine ai facut machiajul si coafura de nunta?
Coafura Adelina Ipatii, machiaj - o foarte buna prietena si mester, Alina Braileanu. Pe Alina o gasesti si aici pe forum cu numele de Aleena.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Coafură și make-up II

Post by kristiknelu »

Va multzumesc fetelor de sfat, am vb cu Aleena (Alina Braileanu) si ea va veni sa ma machieze pe 8 martie, iar coafura m-am hotarit sa o fac la Adelina Ipatii (tot de pe forum am citit o sumedenie de cuvinte de lauda la adresa ei).

Sunt foarte multzumita ca am reushit sa ma programez anume la ele si sper ca si rezultatul va fi pe masura :)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Coafură și make-up II

Post by CristinaB »

Kristinelu, ne bucuram pentru tine si sa ai o sarbatoare ca-n povesti!!
Ai facut o alegere buna!!


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafură și make-up II

Post by marcelushka »

Kristinelu, felicitari, alegerea buna, mult succes si ne arati poze dupa, o zi ca in povesti deja stii cine va fi zina.....


Post Reply