Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Coafură și make-up II

Post by Irinela »

cutsa wrote:[mersi mult....credca o aleg pe alina.deja cum mi-a fi norocul.dar cine si-a facut la adelina ce nu v-a placut la ea>>>adica sa stiu la ce sa aatrag atentia......ca oricare mester are si parti pozitive...dar si nuante la care trebuie de atras atentie...mersi mult.
Salut, dar ce de acum faceţi programarea pentru makiaj? apropo ce neplăceri aţi avut cu Totoc?


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Coafură și make-up II

Post by Mihaelastr »

InnaM wrote:
diusha wrote:scrie te rog numaru de telefon Adelina Ipatii, machiaj - Alina Brăileanu
Pe Alina o gaseshti aici pe forum, ii potzi scrie un mesaj in privat. Iar mai jos itzi atashez datele salonului AI Studio (Adelina Ipatii). Aici le gaseshti pe amindoua.

adresa: Mihai Sadoveanu 1/1, Chisinau
telefon: 079472844

P.S. Recomand cu drag!

Salut. Fetele au vreun album undeva sa vedem si noi lucrările lor?


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

vrea sa fac programare de pe acuma ca sa fiu sigura ca e rezolvata intrebarea.....referitor la olga totoc...i-am scris pe odnokl precum ca am nunta pe 9 mai si vreau sa ma programez....la care ea imi spune sa o sun in orice zi de la 8 la 20.00 pentru programari...o sun peste citeva zile pe la 9.30 si ea a inceput a tsipa " ca cine suna tocmai pentru 9 mai de pe acuma la programari "...m-a lasat fara cuvinte....


Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Coafură și make-up II

Post by Irinela »

cutsa wrote:vrea sa fac programare de pe acuma ca sa fiu sigura ca e rezolvata intrebarea.....referitor la olga totoc...i-am scris pe odnokl precum ca am nunta pe 9 mai si vreau sa ma programez....la care ea imi spune sa o sun in orice zi de la 8 la 20.00 pentru programari...o sun peste citeva zile pe la 9.30 si ea a inceput a tsipa " ca cine suna tocmai pentru 9 mai de pe acuma la programari "...m-a lasat fara cuvinte....

mda.... am mai citit aici pe forum că are boala vedetelor. nu te întrista, există mulţi specialişti şi chiar mai buni ca D-ei care sunt cointeresaţi şi mulţumiţi pentru fiecare client.


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

fetelor da cit ati platit la coafura la adelina ipatii?


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Coafură și make-up II

Post by InnaM »

cutsa wrote:fetelor da cit ati platit la coafura la adelina ipatii?
coafurile au pretzuri diferite in dependentza de ce itzi doreshti, - lungimea parului, complexitate etc. Ar fi mai bine sa o contactezi pe Adelina la telefon shi sa-i spui cam ce vrei shi itzi poate da ea un prezt ma concret.
Mihaelastr wrote:Salut. Fetele au vreun album undeva sa vedem si noi lucrările lor?
Fetele au amindoua pagini pe retzelele de socializare. Nu trebuie dekit sa faci un "search" pe facebook sau odno cu numele lor shi gasehsti o mare parte din porfoliul lor expus online.


Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Coafură și make-up II

Post by Mihaelastr »

InnaM wrote:
cutsa wrote:fetelor da cit ati platit la coafura la adelina ipatii?
coafurile au pretzuri diferite in dependentza de ce itzi doreshti, - lungimea parului, complexitate etc. Ar fi mai bine sa o contactezi pe Adelina la telefon shi sa-i spui cam ce vrei shi itzi poate da ea un prezt ma concret.
Mihaelastr wrote:Salut. Fetele au vreun album undeva sa vedem si noi lucrările lor?
Fetele au amindoua pagini pe retzelele de socializare. Nu trebuie dekit sa faci un "search" pe facebook sau odno cu numele lor shi gasehsti o mare parte din porfoliul lor expus online.

Am văzut. Lucrari frumoase nu neg. Insa 1500 o coafura mai ales ca eu vreau doar niște bucle posibil si o diademă. Am intrebat simplu cit costa mia scris 1500 fara sa specifice de diferenta lungimii a parului sau de cit de complicată ar fi coafura.


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

poate cineva sa ma ajute..eu tot vreau o coafura foarte simpla pentru ca vrea sa fie voalul de deasupra.....si tot imipare 1500 cam scump....imi puteti recomanda pe cineva care face la un pret mai mic?


eug.
Posts: 4
Joined: 25 Apr 2014, 13:43

Re: Coafură și make-up II

Post by eug. »

cutsa wrote:poate cineva sa ma ajute..eu tot vreau o coafura foarte simpla pentru ca vrea sa fie voalul de deasupra.....si tot imipare 1500 cam scump....imi puteti recomanda pe cineva care face la un pret mai mic?

Fetelor, de ce cautati doar 'vedete' la coafura si machiaj ? Machiaj superb face Ana Singereanu, o recomand tuturor ! iar coafura eu personal mi-am facut la salonul Gossip Place, de asemenea am ramas multumita.


Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Coafură și make-up II

Post by Irinela »

eug. wrote:
cutsa wrote:poate cineva sa ma ajute..eu tot vreau o coafura foarte simpla pentru ca vrea sa fie voalul de deasupra.....si tot imipare 1500 cam scump....imi puteti recomanda pe cineva care face la un pret mai mic?

Fetelor, de ce cautati doar 'vedete' la coafura si machiaj ? Machiaj superb face Ana Singereanu, o recomand tuturor ! iar coafura eu personal mi-am facut la salonul Gossip Place, de asemenea am ramas multumita.

Eu deasemenea consider că sunt doamne/domnişoare cu preţuri mai accesibile şi calitatea e la nivel.eu de ex am făcut de 2 ori pentru nuntă (eram invitată) makiajul la Ирина Кутас, e foarte responsabilă. coafura am să o fac la verişoara mea... din start mă gîndeam la salonul style studio, dar mi-am adus aminte că verişoara mea are zeci de diplome în domeniul dat şi plus un preţ accesibil.


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
Post Reply