Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Coafură și make-up II

Post by svetik90 »

grigorcea wrote:Dati-mi, va rog, niste numere de contact al unui stilist bun si make-up.
Recomand salonul LI Art,mesterite superbe,ma deservesc la ele,ambele fac si machiaj si coafuri,preturi accesibile , Inna Timus si Lena Petrache
https://www.facebook.com/li.art.54?ref=ts&fref=ts
0681 14 412 succese tuturor in pregatiri


Marinka1987
Posts: 2
Joined: 11 Sep 2015, 11:29

Re: Coafură și make-up II

Post by Marinka1987 »

Dinka wrote:salutare fetelor
am nevoie de ajutorul vostru.... pe cine ati alege pu coaf+machiaj salonul Allsudio (ADELINA Ipatii +IANA V.) sau style studio (Elina+Tatiana)
multumesc mult :)

Fetele, daca e vb despre make up si coafura, optati fara dubii pt AI Studio (Adelina si Iana)!!! Lasati fetele sa creeze, ca uneori ce ne place noua, nu sta intr-atit de bine, dar mesterii o sa va sfatuiasca cel mai bine!! Nu cred ca o sa regretati, au o atmosfera ft calda si prietenoasa, si cel mai important: profesionista!! Bafta la pregatiri!


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Coafură și make-up II

Post by vicktoritza »

Pentru machiaj si coafura am ales Salonul Ana CIorici.
Pt data de 2 august, inregistrarea casatoriei am fost machiată de Inga, si coafata de Nicoleta. A fost asa cum mi-am dorit eu
Image
Image
Image
Image
Image


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Coafură și make-up II

Post by vicktoritza »

În ziua nunții, 16 august am revenit la salonul Ana CIorici , pentru a ma aranja ) pentru machiat : Ana Ciorici, iar pt coafura : Doinita Ursu, Si, da, da ,da... am fost perfectă, extraordinară, sclipitoare si o mie de compliemente am primit ) Si nu în ultimul rînd, Naturală.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Poza mea preferata )
Image


dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Coafură și make-up II

Post by dorinam »

puteti sa imi recomandati niste profesionisti care vin acasa, indiferent de pret? specific ca in afara chisinaului (50 km)


denira
Posts: 7
Joined: 14 May 2013, 13:39

Re: Coafură și make-up II

Post by denira »

dorinam wrote:puteti sa imi recomandati niste profesionisti care vin acasa, indiferent de pret? specific ca in afara chisinaului (50 km)
Puteti apela la serviciile d-rei Mariana (coafura+make up) - 069628743


dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Coafură și make-up II

Post by dorinam »

denira wrote:
dorinam wrote:puteti sa imi recomandati niste profesionisti care vin acasa, indiferent de pret? specific ca in afara chisinaului (50 km)
Puteti apela la serviciile d-rei Mariana (coafura+make up) - 069628743
mersi pt recomandare. pot sa vad undeva careva poze mai intii?


Sirca
Posts: 2
Joined: 28 Jan 2016, 12:00

Re: Coafură și make-up II

Post by Sirca »

[quote="vicktoritza"]În ziua nunții, 16 august am revenit la salonul Ana CIorici , pentru a ma aranja ) pentru machiat : Ana Ciorici, iar pt coafura : Doinita Ursu, Si, da, da ,da... am fost perfectă, extraordinară, sclipitoare si o mie de compliemente am primit ) Si nu în ultimul rînd, Naturală.
Salut, as putea sa aflu cam la ce pret a fost makeup si coafura pemtru nunta, arati nice..cam asa ceva imi doresc si eu simplu si frumos, merci


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Coafură și make-up II

Post by vicktoritza »

[quote="Sirca"][quote="vicktoritza"]În ziua nunții, 16 august am revenit la salonul Ana CIorici , pentru a ma aranja ) pentru machiat : Ana Ciorici, iar pt coafura : Doinita Ursu, Si, da, da ,da... am fost perfectă, extraordinară, sclipitoare si o mie de compliemente am primit ) Si nu în ultimul rînd, Naturală.
Salut, as putea sa aflu cam la ce pret a fost makeup si coafura pemtru nunta, arati nice..cam asa ceva imi doresc si eu simplu si frumos, merci[/quo


Machiajul 550 Iar Coafura 750 . Atit pe mine m-a costat ! Multumesc frumos


Nadiaaa
Posts: 10
Joined: 22 Jun 2015, 14:20

Re: Coafură și make-up II

Post by Nadiaaa »

As vrea sa o recomand pe Natalia Garanovschi, o puteti gasi in facebook. Pe linga miinele de aur care le are atit pt machiaj si coafura e o persoana minuntata care ma facut sa ma simt bine dis dimineata, la emotiile care leam avut cu ajutorul ei am inceput sa ma calmez)))La 5 dimineata a fost la mine, ma machiat, ma coafat si in plus ma ajutat la imbracarea rochiei...SI spre seara a venit la sala sa ma mai aranjeze, Ma costat la 1500 lei totul.O recomand cu incredere.


Post Reply