Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Coafură și make-up II

Post by heyapple »

Fetele, ştie cineva vreun make-up artist bun, preţul să se încadreze în max 300 de lei, În Chişinău? Am răsfoit paginile, dar am văzut mai mult preţuri peste limita de 300 de lei.


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Coafură și make-up II

Post by Mary08 »

heyapple depinde ce tip de makiaj doresti? De mireasa, de seara etc.. Daca de mireasa, la asa pret cam ni prea am auzit, dar daca de seara, cunosc o doamna care mi-a facut mie la inscriere..destul de frumos a facut, mi-a placut.


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Coafură și make-up II

Post by heyapple »

De seara, de mireasa deja m-am programat, iar ca stil, cred eu ceva colorat, nici in exces nici aproape nude, asa moderat. Daca doamna care te-a machiat are o pagina a sa, site, odno, facebook, as fi foarte recunoscatoare, sau macar numele.


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Coafură și make-up II

Post by Mary08 »

Uite pe odno, Doina Filimon o keama. Bafta.


ninutsika12
Posts: 29
Joined: 24 May 2014, 14:29

Re: Coafură și make-up II

Post by ninutsika12 »

si eu va pot recomanda make-up artist pina la 300 lei chiar daca machiajul e pentru mireasa, ea nu face aceasta delimitare intre machiaje... o gasiti pe facebook sau odnoklass Cristina Roman (Rosfinschi)... sper sa va fie de ajutor ;)


User avatar
Honey_lady
Posts: 130
Joined: 11 Nov 2011, 00:00
Location: Londra

Re: Coafură și make-up II

Post by Honey_lady »

Buna fetelor. Offf, demult n-am fost pe aici))
Stie careva din voi, cit costa make up si coafura de seara (simpla invitata) la Adelina Ipatii si Alina Brailean? Sau pe cineva care face bine si nu au preturi exagerate.


nataly90
Posts: 13
Joined: 18 May 2014, 20:48

Re: Coafură și make-up II

Post by nataly90 »

Fetele, s-a machiat cineva recent la Renata Abdulaeva? ce preturi are? dar de Roza Antipova (coafura)?


Cezara
Posts: 15
Joined: 22 Aug 2014, 20:47
Location: Moldova/Chisinau
Contact:

Re: Coafură și make-up II

Post by Cezara »

Ma implic si eu.
Last edited by Cezara on 15 Dec 2014, 19:05, edited 2 times in total.


User avatar
Zinaida
Posts: 29
Joined: 24 Aug 2013, 13:33

Re: Coafură și make-up II

Post by Zinaida »

Salutare viitoarelor mirese...))) o spun cu mindrie pentru ca deja de citeva zile am trecut in rindul celor maritate :D Cu toata inima va recomand un tandem perfect pentru o mireasa fericita....e vorba de Ana Singereanu si Adelina Ipatii !!! Va postez si citeva poze!
Image
Image


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Coafură și make-up II

Post by InnaM »

Atît de gingaşa Zinaida. Felicitari şi casă de piatra. Aşteptăm cît mai curînd comentariile tale şi în alte rubrici. Povesteşte-mi despre musică?? :)

Iar Adelina şi fetele de la AI Studio, bravo ca întotdeauna <3


Post Reply