Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

El vrea albastru da eu zic deja sa cedez macar la verdele asta mint ca tot mai gingas ar arata , sau poate sa le combinam , nu am idee.. am inebunit-o si pe fata ceea de cap cu atitea intrebari, nu stiu cum jumatatile voastre dar al meu isi baga nasul prea mult si peste tot ca deja ma inerveaza si nu mai vreau nimic, isi mai pune doi banuti si soacramia parca e nunta ei da nu a mea.
Image
Image
Image
Image


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

Plz help, ajutatim-a ce sa fac , ati mai avut si voi de furca cu soacra cum sa procedez sa nu fac mai mare scandal sa ma pun in poara sau sa tac, cum sa il fac pe el sa ma asculte pina la nunta nu era asa , dar de cind e nunta numai pe maicasa o asculta ????????????


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Decorarea sălii 2

Post by catiushka »

Buna deea, dupa nunta ai sa intelegi ca toate detaliile astea de la care te stresezi nu merita
Dar ma rog, este si in asta ceva frumos, perioada de pregatire a nuntii imi lipseste cel mai mult
roz cu albastru pastelate si roz cu verde pastelat se potrivesc foarte bine. Cauta pe pintereste pink blue wedding deco sint multe idei ..
Arata-i mirelui si sint sigura ca veti gasi un numitor comun ;)


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

catiushka wrote:Buna deea, dupa nunta ai sa intelegi ca toate detaliile astea de la care te stresezi nu merita
Dar ma rog, este si in asta ceva frumos, perioada de pregatire a nuntii imi lipseste cel mai mult
roz cu albastru pastelate si roz cu verde pastelat se potrivesc foarte bine. Cauta pe pintereste pink blue wedding deco sint multe idei ..
Arata-i mirelui si sint sigura ca veti gasi un numitor comun ;)


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
mersi mult Catiusha , asa mi-a propus si decoratoarea ca sa fie pe placul ambilor dar sa fie si destul de gingas, parca si el s-a mai domolit, numai sa nu apara soacra cu culoarea orage sau altceva, ca voi exploda :D


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

deea wrote:
catiushka wrote:Buna deea, dupa nunta ai sa intelegi ca toate detaliile astea de la care te stresezi nu merita
Dar ma rog, este si in asta ceva frumos, perioada de pregatire a nuntii imi lipseste cel mai mult
roz cu albastru pastelate si roz cu verde pastelat se potrivesc foarte bine. Cauta pe pintereste pink blue wedding deco sint multe idei ..
Arata-i mirelui si sint sigura ca veti gasi un numitor comun ;)


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
mersi mult Catiusha , asa mi-a propus si decoratoarea ca sa fie pe placul ambilor dar sa fie si destul de gingas, parca si el s-a mai domolit, numai sa nu apara soacra cu culoarea orage sau altceva, ca voi exploda :D
Salut fetelor, iata ca am gasit si eu un pic de timp sa imi impartasesc emotiile dupa nunta deja a trecut ceva timp dar emotii puternice euforice inca le mai simt , abia ne-am intors din saptamina de miere din Italia dar cel mai frumos a fost ca am fost fara (soacra):). Ca de obicei s-a pus in evidenta la nunta si ultimul cuvind tot incerca ea sa il puna , dar despre asta am de scris mult si la alta tema cred, in rest a fost totul ca in poveste cu mici exceptii, coafura, machiajul coafura nu a tinut pina la urma foarte bine si a fost un pic deranjant din acest considerent ca sora mea mereu avea grija sa vina sa ma aranjeze, baietii de la foto video Studio 7, au fost bravi si foarte activi ne-au creat atmosfera calda ca sa nu avem emotii, buchetelul meu facut de dna Olesea mi-a ridicat si mai mult dispozitia parca nu i-am povestit mult cum as vrea sa fie dar a fost chiar pe placul meu, unul deosebit si atit de gingas, de decor la sala chiar am ramas fascinata si deja parca nu mai conta nici ce spune soacra cai place sau ba, important ca eu ma simteam o mica printesa, fetelor chiar pot sa ma alatur de miresuicele anterioare care au laudat-o ca chiar merita, am simtit-o ca pe o prietena de virsta mea chiar daca eu sunt mult mai mica, modesta si calda ca un soare, muzica la fel a fost foarte buna de asta sau ocupat parintii mei si ma bucur ca au ales ce e mai bun, mincarea si bautura ca la moldoveni din plin, tot ce a ramas am chefuit inca 3 zile la zeama , deja sotul meu multumit si bucuros ca au trecut timpul cu furtuna si acum cerul e senin si cu mult soare . Multumesc la toate prietenele de pe acest forum daca imi permiteti sa va numesc asa, caci in momente mai grele si mai stresante imi gaseam refugiul aici, am invatat si aflat multa informatie aici. Fericire multa la sotii si succese mari la miresuici.


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Cîteva poze de la decorarea bisericii, mai tirziu revin si cu decoul salii .
Decorul de special.md
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Decorarea sălii 2

Post by Kitsurica »

Salut, imi spui si mie unde ai gasit asa biserica si ai putut sa-ti faci atit de frumoasa ceremonia cu un decor special?


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Kitsurica wrote:Salut, imi spui si mie unde ai gasit asa biserica si ai putut sa-ti faci atit de frumoasa ceremonia cu un decor special?
Asta a avut loc la biserica Adventista, din Chisinau.


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Poftim si poze cu decorul de la sală. Făcut de compania Special.md
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


SofiaM
Posts: 14
Joined: 07 Feb 2016, 18:01

Re: Decorarea sălii 2

Post by SofiaM »

Salut fetelor. Caut pe cineva sa ne decoreze sala. Cunoasteti pe cineva de incredere? Va multumesc! :)


Post Reply