Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
bantik
Posts: 18
Joined: 30 Mar 2016, 22:27

Re: Sala de nunti II

Post by bantik »

fetele, voi cu cit timp inainte de nunta v-ati apucat de pregatiri?


Tanya_13
Posts: 1
Joined: 10 Aug 2016, 16:32

Sala Cic Codru,Platinum hall

Post by Tanya_13 »

Buna, puteti va rog sa-mi dati detalii despre restaurantul Cic Codru/Complexul Codru de la Telecentru?


mari$ka88
Posts: 6
Joined: 08 Sep 2016, 12:54

Re: Sala de nunti II

Post by mari$ka88 »

Buna! ce parere aveti despre white hall? ati ramas multumiti de ei? este ceva ce nu va placut?... Merci


Lesyka
Posts: 1
Joined: 20 Sep 2016, 15:04

Re: Sala de nunti II

Post by Lesyka »

Bună ziua! Urmăresc de câteva zile acest forum, despre care nu știam nimic până nu am ajuns și noi să facem nuntă ))) Ma impresionat faptul că aici poți găsi informații utile și lucruri de care nu aveam ideie până acum. Merci mult administrației! Vreau să vă întreb dacă este cineva care a făcut nuntă la restaurantul La Plopi! Am citi atât comentarii pozitive cât și câteva nu prea. Până când nu am fost să vizitez localul și aș vrea să știu aproximativ la ce aș putea să mă aștept. Care sunt prețurile, condițiile, acuma mai recent. Noi planificăm nunta în luna iunie 2017. Poate cineva dispune de careva informații mai detaliate. Localul mi-a plăcut mult dar aș vrea să cunosc mai multe detalii. Voi fi foarte recunoscătoare pentru orice informație! Merci mult anticipat!!!!


mari$ka88
Posts: 6
Joined: 08 Sep 2016, 12:54

Re: Sala de nunti II

Post by mari$ka88 »

Salutare tuturor!
cine a facut nunta la restaurantul "Voyage" Ialoveni sau poate cunoasteti... este adevarat ca minim trebuie sa fie 150 persoane? ... Merci


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Sala de nunti II

Post by vicktoritza »

Lesyka wrote:Bună ziua! Urmăresc de câteva zile acest forum, despre care nu știam nimic până nu am ajuns și noi să facem nuntă ))) Ma impresionat faptul că aici poți găsi informații utile și lucruri de care nu aveam ideie până acum. Merci mult administrației! Vreau să vă întreb dacă este cineva care a făcut nuntă la restaurantul La Plopi! Am citi atât comentarii pozitive cât și câteva nu prea. Până când nu am fost să vizitez localul și aș vrea să știu aproximativ la ce aș putea să mă aștept. Care sunt prețurile, condițiile, acuma mai recent. Noi planificăm nunta în luna iunie 2017. Poate cineva dispune de careva informații mai detaliate. Localul mi-a plăcut mult dar aș vrea să cunosc mai multe detalii. Voi fi foarte recunoscătoare pentru orice informație! Merci mult anticipat!!!!

Am fost la nunta prietenii mele acolo pe 3 septembrie! mai mult s-a scris aici !
https://www.facebook.com/groups/1457215 ... 0/?fref=ts


GNadia
Posts: 2
Joined: 19 Oct 2016, 21:02

Re: Sala de nunti II

Post by GNadia »

Buna fetelor!!!! Cine a facut nunta la Hanul Vechi, imi spuneti va rog, cum a fost? Atitudinea? MIncarea? achiti doar meniul sau + careva % pentru deservire? platoul de dans este mare? Multumesc anticipat


GNadia
Posts: 2
Joined: 19 Oct 2016, 21:02

Re: Sala de nunti II

Post by GNadia »

Buna fetelor! Cine a facut nunta la Hanul Vechi? Cu ce impresie ati ramas? Care a fost atitudinea? Ati platit doar meniul s-au si un % careva pentru deservire? Platoul de dans a fost mare? Multumesc anticipat


cinnamoroll
Posts: 3
Joined: 31 Oct 2016, 15:01

Re: Sala de nunti II

Post by cinnamoroll »

Bună tuturor! Caut un restaurant pentru nuntă după placul meu şi chiar nu pot găsi. Vreau să fac o nuntă mai simplă şi modernă şi caut un local drăgut şi minimalist.. Nunta o facem iarna, şi chiar ar fi minunat dacă aş găsi un hambar sau un local în stil rustic, sau o terasă închisă cu ferestre mari. Apelez la ajutorul vostru şi cred că m-aţi putea ajuta foarte mult, vă mulţumesc :3


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Sala de nunti II

Post by Kitsurica »

Hanul lui Vasile, Poiana Bradului, Voia Boierilor, International Park, In curtea Casei, Bastion, La fleur


Post Reply