Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Servicii foto si video II

Post by vicktoritza »

Si clipul nunții mele a aparut, făcut de cei de la Pic Production...Vizionare placuta. A fost extraordinar ! https://www.facebook.com/picpromd/video ... nref=story


Sandutsa
Posts: 17
Joined: 25 Nov 2015, 15:12

Re: Servicii foto si video II

Post by Sandutsa »

miresuici, cineva din voi a auzit de id brothers ? ce pareri aveti despre ei?!


MARRYA
Posts: 1
Joined: 09 Feb 2016, 08:29

Re: Servicii foto si video II

Post by MARRYA »

Buna fetelor care ati fost mirese si care urmati sa fiti, a auzit cineva de serviciile foto/video oferite de fratii Capbatut, http://www.capbatut.md ???? serviciile lor sint in jur de 600 de euro din cite stiu eu, si pe youtube au video originale, dar totusi as vrea sa aud vreo parere de la cineva care a lucrat personal cu ei. Sau poate puteti sa propuneti pe cineva pe care cunoasteti, la fel la pretul in jur de 600 de euro. Succes in pregatiri.Ms.


Sandutsa
Posts: 17
Joined: 25 Nov 2015, 15:12

Re: Servicii foto si video II

Post by Sandutsa »

Salut viitoare mirese 2016 , am ajuns si la capitolul foto si video. vreau sa va impartasesc ceea ce am reusit si eu sa adun de la ei:
1. ImageStudio 1000 euro pentru foto si video
2. Studio 7 - 1150 euro daca comanzi de la ei foto si video impreuna (fac reducere 100 de euro)
3. I.D. Brothers - 1200 euro foto si video impreuna (daca ai nunta 2 zile + 400 de euro)
4. Viomark Production - 750 euro foto + video (daca ai nunta 2 zile + 150 de euro)


Vikktoria
Posts: 2
Joined: 02 Feb 2016, 14:56

Re: Servicii foto si video II

Post by Vikktoria »

Salut viitoare miresuici. As vrea si eu sami impartasesc bucuria cu voi de curind am primit video si voto de la echipa http://www.lord.md
Suntem Foarte Foarte multumiti de rezultatul final. Poze pline de emotii si un video foarte placut.
Va recomand cu mare drag preturile lor sunt foarte atractive si stiu bine sasi faca meseria. www.lord.md


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Servicii foto si video II

Post by Olecika »

Dragi miresici,

Vreau sa va recomand cu toata caldura echipa Art Stil Studio. http://www.artstilstudio.md/
Noi i-am avut la cumetria baietelului nostru si suntem foarte multumiti. Avind in vedere tariful pe care l-am achitat (300 euro pentru foto si video) calitatea, atitudinea si seriozitatea ne-au lasat foarte impresionati. Si anume:
1. Eliberarea materialului in termenul stabilit;
2. Buna dispozitie in ziua evenimentului. Multi dintre invitati au remarcat spiritul amuzant al echipei si i-au laudat;
3. Calitate foarte buna (cel putin asa ne-am dorit noi, sa fie o imagine clara);
4. Material nu foarte mult insa bine ales. Pozele sunt bine alese si prelucrate;
5. Au reusit sa prinda momentele cheie ale serii, au facut poze persoanelor cheie (parinti, bunici, nasi, nani... ). Pentru noi asta a fost criteriul principal;

Daca si pentru voi sunt importante aceste aspecte, ii recomand cu drag.

Puteti vedea aici filmuletul de la evenimentul nostru:


Domnica
Posts: 5
Joined: 26 Feb 2016, 15:01

Re: Servicii foto si video II

Post by Domnica »

Buna! A folosit cineva serviciile foto\video a skyfilm.md? Ati ramas multumite?


skay walker
Posts: 8
Joined: 28 Feb 2016, 11:06

Re: Servicii foto si video II

Post by skay walker »

Salut la toti , sa va zic sintem in cautare de video foto, da frumos filmeaza la noi la Moldova ,da vazind o sumedenie de clipuri, se creaza asa o impresie ca toti traesc in Butic hotel sau Vispas sau apartamanete in chirie, aceliasi la mai multe nunti in diferite clipuri de la diferiti prestatori ,ce la noi nu are lumea unde trai nu au casele lor. arata stupid tot asta, gatirea in hotel, paraca ar fi de pe drumuri
Nu prea se vede diferenta intre 500, 600 de euro video foto si 1000 . Uneori la pret mai scump se primeste asa un fel de euro stil fimarea unde numai intelegi nimic secvente de 3 secunde pe fundal un cintec si 40 de minute toata nunta si za BRED blin da peste 10 ani tot la asta ne vom uita sau 20, nimeni din voi nu o sa vrea sa vada mai detailat rudele ,parintii care poate la acel timp nu vor fi in viata unii din ei.


skay walker
Posts: 8
Joined: 28 Feb 2016, 11:06

Re: Servicii foto si video II

Post by skay walker »

Si asa un glamur, filmare cu fotoaparatu jumate de nunta nu mai intelegi nimic din cei filmat .
Am intrebat la un prestator cameraman cu ani de luctru peste 20 pe la televiziuni de cei asa si el a zis ca cu fotoaparatu se filmeaza doar clipuri unde ai timp da la sala ar fi preferabil si calitativ cu videocamera sa fie filmat deoarece multi pe fotoaparat nu nimeresc focusul si se primeste asa imaginea neclara ca pin ceata si nestabila


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Servicii foto si video II

Post by Buzik »

Am cautat si eu mult timp foto-video shi pot sa spun ka am vazut diferentsa dintre cei care cer pe foto-video 500-600 shi acei de 1000-1500 euro. Desigur sunt exceptsii shi sunt shi din cei care iau mai putsin p-ru lucrarile lor dar ishi fac lucrul frumos shi kalitativ,dar pe ei trebuie mult sa ii kautsi ka sa ii gaseshti. Daca va uitatsi in lista neagra pe acest forum sau mama o sa vedetsi kite persoane sunt kare kautau mai ieftin shi dupa ce au vazut ce au primit le-o parut foarte rau,sau sint deaeshtea kare nu au mai vazut nimika.
Dar referitor la hotele shi apartamente inchiriate avetsi dreptate )))) asha impresie ka totsi traiask in hotelul vispas ))) foatre multe videori cu aceleashi locatsii


Post Reply