Băutura pt nuntă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
nice.inspiration
Posts: 1
Joined: 26 May 2015, 13:54

Re: Băutura pt nuntă

Post by nice.inspiration »

buna ziua, ajutati-ma va rog de unde pot sacumpar bautura la un pret mai ieftin acizata ? multumesc mult, astept raspuns


ira4ka7
Posts: 9
Joined: 10 Sep 2014, 10:04

Re: Băutura pt nuntă

Post by ira4ka7 »

nice.inspiration wrote:buna ziua, ajutati-ma va rog de unde pot sacumpar bautura la un pret mai ieftin acizata ? multumesc mult, astept raspuns

Salut. Stii este o vorba, "ieftin si bun". Nu stiu daca se poate de folosit in privinta bauturii, ca daca e mult mai ieftin decit in magazinele de firma incepi sa te intrebi cit e de original. In Chisinau pe str. Alba Iulia paremise se afla un depozit de bauturi. Este un edificiu galben, insa nu imi amintesc cum se numeste. Pe noi ne-au sfatuit de la sala sa ne adresam acolo pentru a procura bautura, insa nu stiu cu cit e mai ieftin in comparatie celelalte magazine. In orice caz sper sa iti fie de folos informatia.


comoara_i
Posts: 16
Joined: 17 Oct 2014, 11:15

Re: Băutura pt nuntă

Post by comoara_i »

Fetele vind Calarasi de 5* cam 50 sticle( cu 83 lei sticla) si Vodka Hortita Platimum, cu pretul vechi, ramase de la nunta, am facutura si cec, daca doriti ma puteti contacata 068308389


Inga_Andrei
Posts: 1
Joined: 09 Sep 2015, 17:56

Re: Băutura pt nuntă

Post by Inga_Andrei »

La Glutonus de la sculeanca preturile pentru Calarasi sunt destul de bune(5 ani - 90 lei undeva) si 100% nu e contrafacut, plus ca daca cumperi de la 5000 lei in sus ai reducere de 5 % sau 15 % (nu imi amintesc)


Alina1234
Posts: 3
Joined: 04 Apr 2015, 16:19

Re: Băutura pt nuntă

Post by Alina1234 »

Salut viitoare/recente miresici. Am gasit ceva despre "bar mobil" cu coktailuri la nunta. Ati avut careva dintre voi asa ceva la nunta, recomandari, numere de contact? Sunt curioasa daca se merita investitia...parca m-am plictisit de traditionalele vodca/coniac/sampanie.


Marius Titulescu
Posts: 4
Joined: 03 Nov 2015, 23:59

Re: Băutura pt nuntă

Post by Marius Titulescu »

Alina1234 wrote:Salut viitoare/recente miresici. Am gasit ceva despre "bar mobil" cu coktailuri la nunta. Ati avut careva dintre voi asa ceva la nunta, recomandari, numere de contact? Sunt curioasa daca se merita investitia...parca m-am plictisit de traditionalele vodca/coniac/sampanie.
Am auzit de barurile mobile. Nu stiu personal pe cineva dar sunt sigur ca fiind o afacere de inceput, oamenii o sa-si dea interesul si va fi o experienta placuta.
______________________________________
Marius
Invitatii Garf


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Băutura pt nuntă

Post by Buzik »

Fetele spunetsi va rg ce votca luatsi si de unde?? shi unde cel mai rentabil de luat apa plata-gazata si Cola.


anisoaraBaciu
Posts: 16
Joined: 29 Feb 2016, 13:47

Re: Băutura pt nuntă

Post by anisoaraBaciu »

Buzik wrote:Fetele spunetsi va rg ce votca luatsi si de unde?? shi unde cel mai rentabil de luat apa plata-gazata si Cola.
apa plata,cola ,sucuri le poti procura de la metro.... da nu-ti recomand votca sa iai mai bine coneac si sampanie.... deja la furset poti sa-ti permiti viscki sau alte bauturi asa de gust


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Băutura pt nuntă

Post by Buzik »

coniac si shampanie am luat astazi. Votka nu o sa luam mult,kam vrio 20 stikle,dupa mine care nu beu ash lua doar apa dulce))) dar cum sunt si deaceshtea care prefera votka asha ka ne staruim sa intram in voie la majoritatea


anisoaraBaciu
Posts: 16
Joined: 29 Feb 2016, 13:47

Re: Băutura pt nuntă

Post by anisoaraBaciu »

Buzik wrote:coniac si shampanie am luat astazi. Votka nu o sa luam mult,kam vrio 20 stikle,dupa mine care nu beu ash lua doar apa dulce))) dar cum sunt si deaceshtea care prefera votka asha ka ne staruim sa intram in voie la majoritatea
da, si asta e o hotarire.... votca Filandia probabil ii buna alegere


Post Reply