Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Pantofii de mireasă

Post by seyla »

Nastyka, pantofii sunt super, tare frumosi!!! ...Mama draga, ce-s de inalti :o , eu nici jumatate de ceas n-as rezista... Precis ca te vei simti usurata cand o sa incalti balerinii :) Dar de frumos is frumosi... Sa-i porti sanatoasa!


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by Alintush »

foarrrrrrrrrrrteeeeeeeeeeeeeeeee frumosi......asa ceva mi-am dorit, dar nu am gasit..
de unde iai luat si cu cit?


arinusha
Posts: 70
Joined: 20 Feb 2012, 13:44

Re: Pantofii de mireasă

Post by arinusha »

foarte frumoshi , eu la fel am vrut asa ceva dar nu am gasit, felicitari.


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by nastyka »

mersi mult mult mult , fetelor! :* Pt mine foarte mult conteaza parerile voastre, am fost cu voi de la inceputul pregatirilor, shi orice ash face, ma repezesk sa va anunt! )) I-am luat de la Nursace, Elat.. cam scumpushor, am scris mai devreme, nu am planificat asha suma- 1900, dar am zis k o sa ii port shi cu alte ocazii shi m-am linistit )) Mersi inca o data !


User avatar
LaSposa
Posts: 58
Joined: 27 Mar 2012, 14:06

Re: Pantofii de mireasă

Post by LaSposa »

Garofitelor, eu de asemenea mi-am luat doua perechi de incaltaminte: pantofi si balerini. Cei de la salon mi-au ajustat rochia(model printesa) dupa marimea pantofilor(toc de aproximativ 8 cm), iar cind voi dori sa incalt balerinii, trebuie doar sa imi ridic juponul pina sub piept. Lungimea rochiei se schimba semnificativ, ramine la fel de frumos si foarte comod!


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Nastyka, foarte frumosi sunt pantofii tai de nunta! :P Pantofi de o adevarata mireasa - princesa!!! Acum inteleg bine de ce ai luat si balerini ;) Sa iti poarte noroc in ziua cea mare!!!


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Si pentru toate fetele care deja s-au determinat la acest capitol: un mare - Felicitari!!! Chiar e dificil de gasit pantofi care sa satisfaca toate dorintele....
Eu vroiam ceva pe tocuri inalte si frumoase totodata, dar...incaltaminte de schimb nu voi avea....asa ca, am ales sa fie inalte si la maxim de comode...

Acum vin la voi dupa sfat: daca tineti minte pantofii mei ( la paginile recente, albe cu tocul alb-negru), mi-a venit ideea sa adaug cite o floare sau bantuc mare roz (adevarul e ca mirele va avea cravata roza si la mine totul este alb, rochia, voalul, accesoriile toate), da, pot asorta cu buchetul, dar el nu va fi mereu cu mine si odata ce va fi in apa sau dupa aruncare, raman complet alba....Ce parere aveti???


Image
Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Pantofii de mireasă

Post by Niagarcik »

RoDiNkA wrote:Si pentru toate fetele care deja s-au determinat la acest capitol: un mare - Felicitari!!! Chiar e dificil de gasit pantofi care sa satisfaca toate dorintele....
Eu vroiam ceva pe tocuri inalte si frumoase totodata, dar...incaltaminte de schimb nu voi avea....asa ca, am ales sa fie inalte si la maxim de comode...

Acum vin la voi dupa sfat: daca tineti minte pantofii mei ( la paginile recente, albe cu tocul alb-negru), mi-a venit ideea sa adaug cite o floare sau bantuc mare roz (adevarul e ca mirele va avea cravata roza si la mine totul este alb, rochia, voalul, accesoriile toate), da, pot asorta cu buchetul, dar el nu va fi mereu cu mine si odata ce va fi in apa sau dupa aruncare, raman complet alba....Ce parere aveti???
Mi-au placut pantofii tai...originali si o sa poti sa ii porti si cu alte ocazii...parerea mea e ca o floare va fi de prisos...


Image
nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by nastyka »

Niagarcik wrote:
RoDiNkA wrote:Si pentru toate fetele care deja s-au determinat la acest capitol: un mare - Felicitari!!! Chiar e dificil de gasit pantofi care sa satisfaca toate dorintele....
Eu vroiam ceva pe tocuri inalte si frumoase totodata, dar...incaltaminte de schimb nu voi avea....asa ca, am ales sa fie inalte si la maxim de comode...

Acum vin la voi dupa sfat: daca tineti minte pantofii mei ( la paginile recente, albe cu tocul alb-negru), mi-a venit ideea sa adaug cite o floare sau bantuc mare roz (adevarul e ca mirele va avea cravata roza si la mine totul este alb, rochia, voalul, accesoriile toate), da, pot asorta cu buchetul, dar el nu va fi mereu cu mine si odata ce va fi in apa sau dupa aruncare, raman complet alba....Ce parere aveti???
Mi-au placut pantofii tai...originali si o sa poti sa ii porti si cu alte ocazii...parerea mea e ca o floare va fi de prisos...
RoDiNkA ,mersi mult pt apreciere! ideea ta kred k este una buna ! ;)


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Pantofii de mireasă

Post by seyla »

Rodinka, cred ca pantofii oricum nu tare se vad de sub rochie, nu este nevoie sa le adaugi nimic. Ti-as propune (pentru ca sa va asociati), sa pui o floare de culoare roz in par- o sa fie foarte frumos!!! ;)


Image
Locked