Buchetul miresei

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Buchetul miresei

Post by aretina »

Sorry nu îmi place absolut ultimul buchet, prea multe culori si frunze. E un buchet anii '90-'00


MarinaD
Posts: 73
Joined: 21 Mar 2012, 14:08

Re: Buchetul miresei

Post by MarinaD »

Fetelor, uitindu-ma pe net la buchete de flori, tot mai des intilnesc buchetele din floricele handmade, ImageImage ce ziceti?


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Buchetul miresei

Post by Aleena »

Image

Mie primul imi pare superb!!!!! Si mai are marele avantaj ca nu se ofileste niciodata!!!!! ;)
Eu imi pastrez buchetelul de mireasa uscat... :roll: ..si nu arata prea bine...iar asemenea buchetel poate fi admirat o viata intreaga!


Alina Braileanu:

Image
Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Beatrise »

Eoe ce buchet frumusel eu tot as vrea unul de acesta...oare unde se poate la noi de gasit asa ceva?


Maryuta
Posts: 128
Joined: 01 Mar 2012, 23:01
Location: Italia

Re: Buchetul miresei

Post by Maryuta »

Beatrise, in tema "Hand made de nunta" am scris un nume de fata ce o poti gasi pe odno, are lucrari extraordinare si foarte originale... Si cred ca ea ti-ar putea face un astfel de buchetel... intra si o sa vezi singurica ce lucrari are (in sens ca se vede ca o duce capul sa faca orice..si pare florile atit de reale desi sunt artificiale!!! )
PS. nu e o reclama caci nici nu o cunosc, am dat peste lucrarile ei intimplator, si am ramas cu :o


Image
Maryuta
Posts: 128
Joined: 01 Mar 2012, 23:01
Location: Italia

Re: Buchetul miresei

Post by Maryuta »

URAAAAAAAAAAAAAA... am gasit florile pe care mi le doream...Voi avea buchet din asa flori doar de culorile alb si rosu!!!! :D :D :D
Image


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Buchetul miresei

Post by tancha_ru86 »

maryuta de unde, cum cat????


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Maryuta
Posts: 128
Joined: 01 Mar 2012, 23:01
Location: Italia

Re: Buchetul miresei

Post by Maryuta »

pe odno este un profil cu numele Nunta Perfecta... nu mi-a spus pretul fiindca trebuie sa ma duc deja la oficiu la ei sa aleg forma buchetului, nr de flori etc... si evident culorile...


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Buchetul miresei

Post by tancha_ru86 »

am intrat si eu sa-i intreb cat costa, de curiozitate, nu vor sa spun nimic, dar adresa lor e chiar in centru langa piata, o sa trec pe acolo sa vad ce si cum..apropo maryuta am vazut si pozele tale: ai niste ochi superbi!! ;)


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Buchetul miresei

Post by tancha_ru86 »

eh, maryuta eu acum am observat ca avem nunta in aceeasi zi, mai avem putiiiiinn..


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Locked