Buchetul miresei

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Buchetul miresei

Post by Admin »

Eu personal il vreau din gerbere mici, rosii. Am vorbit cu d-soara Marina ( http://marinaflorist.gallery.ru ) si o zis ca mi-l poate face la un pret de 375 lei cu tot cu butoniera mirelui. Voi la cine apelati pt buchet?


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by olesikag »

eu tot ku domnishoara Marina credca o sa kolaborez!dar mie imi place din acest gensa fie foarte finute(http://marinaflorist.gallery.ru/watch?ph=blxc-cb5wY) a spus ka ma va kosta undeva 450 lei ku toto ku butoniera!


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Mariashca »

olesikag wrote:eu tot ku domnishoara Marina credca o sa kolaborez!dar mie imi place din acest gensa fie foarte finute(http://marinaflorist.gallery.ru/watch?ph=blxc-cb5wY) a spus ka ma va kosta undeva 450 lei ku toto ku butoniera!

Olesika foarte frumos buchetel ai ales, mie tot cam de asa gen imi plac, dar teai inteles deja cu Marina? cu cit timp inainte e mai bine de programat, pentru ea am in vedere, cit e de ocupata? si unde se afla buticul ei?


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by olesikag »

Mariashca wrote:
olesikag wrote:eu tot ku domnishoara Marina credca o sa kolaborez!dar mie imi place din acest gensa fie foarte finute(http://marinaflorist.gallery.ru/watch?ph=blxc-cb5wY) a spus ka ma va kosta undeva 450 lei ku toto ku butoniera!

Olesika foarte frumos buchetel ai ales, mie tot cam de asa gen imi plac, dar teai inteles deja cu Marina? cu cit timp inainte e mai bine de programat, pentru ea am in vedere, cit e de ocupata? si unde se afla buticul ei?
eu cu sarbatorile estea inca nu am reushit sa ma vad ku ia..ba ia nu este in orash ba eu....da deacum vreau sa ma programez..shi sai dau arvuna 30% shi sa fiu linishtita!mai bine shi tu sa o programezi din timp!ea dupa kite am inteles akasa se okupa de toate acestea!


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by fluturash »

Buchetul meu o sa-l faca Sorina, pe mama.md este ca sorinella, am vazut acolo lucrari si mi-a placut cum lucreaza. Florile sunt doar din Olanda, vara cica mai lucreaza si cu ale noastre dar alea se tin mai bine, olandeze. Eu am vrut buchet din bujori si liliac dar acum sunt foarte scumpe si o sa fie alta combinatie de flori, o sa ma coste 560 + 3 butoniere gratis.


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Buchetul miresei

Post by pops_uk »

Eu tot la Sorina fac buchetul, os a fie din cale mici si trandafiri. La ea fac si butonierele si sala tot ea o aranjeaza. M-am intalnit personal si e o persoana foarte placuta cu un car de idei originale, foarte simpla si usor de conversat cu ea. A zis ca are experienta de 7 ani in domeniu.


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Buchetul miresei

Post by Anusca »

Eu tot la Sorina fac buchetul, os a fie din cale mici si trandafiri. La ea fac si butonierele si sala tot ea o aranjeaza. M-am intalnit personal si e o persoana foarte placuta cu un car de idei originale, foarte simpla si usor de conversat cu ea. A zis ca are experienta de 7 ani in domeniu.
Si cit o sa te coste serviciile ei, adica sa vina la sala (voi o sa oferiti transport sau ea singura are?) sa aranjeze florile si altele care o sa le faca?

Poti te rog sa imi lasi datele ei de contact si daca are undeva ceva galerie de poze online sa ma uit si eu :)
Multumesc


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Uliana »

Fetelor, dati-mi va rog nr. Sorinei...multumesc anticipat


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Uliana »

off si am uita si nr. Marinei ca vad pe sayt nu este nr. sau eu nu vad bine...multumesc


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Mariashca »

Uliana wrote:off si am uita si nr. Marinei ca vad pe sayt nu este nr. sau eu nu vad bine...multumesc
Adamciuc Marina 069121962


Locked