Prima Noapte

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Prima Noapte

Post by ecaterina »

:
Last edited by ecaterina on 28 Aug 2012, 15:23, edited 2 times in total.


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Prima Noapte

Post by tancha_ru86 »

Ecaterina nu ziceai ca plecati in luna de miere dupa casatorie?daca plecarea e imediat dupa nunta nu vad de ce prima noapte nu ar fi chiar in vacanta voastra. daca nu este imediat atunci probabil ca va trebui sa cauti ceva, dar sincer in moldova nu prea sunt obisnuiti sa ofere servicii special pentru indragostiti sau tineri casatoriti ceea ce e nasol.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Aretinababy
Posts: 2
Joined: 18 Feb 2012, 19:33

Re: Prima Noapte

Post by Aretinababy »

Cred ca e de prisos această tema.


Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Prima Noapte

Post by Beatrise »

Nu inteleg despre ce vorbiti? Ce fel de "prima noapte"? Eu inteleg sa fi fost intradevar prima noapte... Dar asa nunta se finiseaza spre dimineata... Intradevar sunt deacord ca tema este de prisos. Sau denumirea temei trebuia sa sune "prima pozitie dupa nunta" he-he-he


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Prima Noapte

Post by Liudocika2012 »

Da poate chiar e prima prima :D si poate nunta lor va fi in stilul nou, pina la 11 de noapte :? :mrgreen:


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Prima Noapte

Post by tancha_ru86 »

fetelor chiar daca pentru multe dintre noi prima noapte a fost cu muult timp in urma, iar aceasta tema nu ar mai fi de actualitate sa incercam totusi sa nu fim rautacioase. ecaterina poate chiar are nevoie de ajutor. am putea sa vb in aceasta tema despre locuri unde sa ne petrecem anumite seri mai romantice sau despre cum si unde am putea sa petrecem first night after wedding care nu-i numaidecat sa fie prima noapte a cuplului. nu stiu, zic si eu :? iar daca totusi nu vom avea ce sa spunem aici aceasta tema se va duce usor usor la coada listei cu subiecte si nu va mai deranja pe nimeni.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Prima Noapte

Post by perla »

fetelor... :lol: :lol: ne-am schimbat si noi atit de mult mentalitatea ca nu ne imaginam ca cineva sa astepte cu nerabdare prima noapte... eu inka mai sper ca este cineva care asteapta acest moment :roll:


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: Prima Noapte

Post by ecaterina »

.
Last edited by ecaterina on 28 Aug 2012, 15:24, edited 1 time in total.


doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Prima Noapte

Post by doina30882000 »

ecaterina, viziteaza http://www.virtualtur.md si acolo sunt mai multe tururi virtuale a hotelelor...eu nu prea cunosc chisinaul ,dar acolo am mai vayut localuri


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Prima Noapte

Post by maryLand »

Dupa nunta...poate fi doar prima...pentru ca este prima data in calitate de sot si sotie...
si indiferent unde nu ar avea loc...emotiile vor fi ca pentru prima data... :oops:


Image
Post Reply