Cumparaturi online

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
mady
Posts: 6
Joined: 31 Mar 2014, 15:25

Re: Cumparaturi online

Post by mady »

Si eu cumpar de pe laredoute. Au o multime de marci, unele mai scumpe, altele la pret normal. Cel mai bine e sa intri la sectiunea cu reduceri. Calitatea este buna. In general, livrarea se face la timp, insa am avut si intarzieri. Am comandat un pulover si nu a ajuns vreo doua luni, asa ca le-am cerut returnarea costului. Cu asta nu au fost probleme, dar peste alte doua saptamani a venit si comanda. Iar eu nu am vrut sa ascund ca l-am primit si iar le-am scris (mai bine nu le scriam :roll: ) intai o gramada de mesaje, pe urma convorbiri telefonice cu o dra care stia engleza chiar mai rau decat mine...
De vreun an, am inceput sa cumpar de pe internet unele lucruri si din Moldova. De exemplu, cand a nascut sora, am cumparat un carucior de pe site-ul www.smadshop.md. La inceput ne temeam sa nu ne aduca altceva decat arata pe net, dar nu aveam cand sa mergem sa cautam prin magazine, asa ca am luat carucior chico de care ne-au recomandat niste cunoscuti si chiar e un lucru calitativ. Pe urma am luat mai multe maruntusuri de acolo si totul a fost bine.


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Cumparaturi online

Post by By Cristina »

fetelor SOS cine a cumparat produse de pe taobao.md sunt calitative produsele sau nu? ca in poze arata unele destul de ok.Ms mult..pupicei!!!


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Cumparaturi online

Post by mmgg29 »

are cineva vreo lista cu magazinele din Chisinau unde se pot procura vouchere-cadou?


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

MMGG29, depinde de unde vrei sa iei voucherele...Mai toate magazinele mari au asa ceva: Bomba, Gefest, Milavitsa, Aridon,....cum am zis mai toate...


Image
User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Cumparaturi online

Post by mmgg29 »

CristinaB wrote:MMGG29, depinde de unde vrei sa iei voucherele...Mai toate magazinele mari au asa ceva: Bomba, Gefest, Milavitsa, Aridon,....cum am zis mai toate...
multumesc, nici nu stiam ca la Aridon sau Milavitsa se pot procura vouchere-cadou.


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumparaturi online

Post by maryLand »

As adauga FoxMart, Luminarc, LaVele, Tac, cu adevarat sunt multe magazine care dispun de asa sistem cu voucherele!


Image
User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Cumparaturi online

Post by mmgg29 »

multumesc pentru raspuns :)


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Cumparaturi online

Post by By Cristina »

Buna fetelor, help...unde pot cumpara coloranti naturali pentru prajituru in MD??? Ms mult...puupici


Cezara
Posts: 15
Joined: 22 Aug 2014, 20:47
Location: Moldova/Chisinau
Contact:

Re: Cumparaturi online

Post by Cezara »

Eu vreau sa ma impart cu o bucurie, mi-am procurat zilele trecute un telefon samsung 6edge) de la magazinul smart.md, i-am ales daca sincer dupa ce am facut cautari multe pe net si am vazut ca pretul la ei este cel mai mic, garantie si deservire inalta! Am ramas placut surprinsa ca multi ii lauda, credeam ca e fake si ca sunt comentarii adaugate tot de ei, insa am mers mai departe si am contactat persoane pe facebook. Cu ajutorul lor m-am decis) experienta placuta!


Post Reply