Cumparaturi online

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
Post Reply
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumparaturi online

Post by maryLand »

Eu sunt o iubitoare de Victoria's secret..de fiecare data cind am ocazia, rog pe cineva sa-mi aduca...sau comand impreuna cu mai multe fete.

Sunt sigura ca o sa-ti placa calitatea! ;)
eu acus cercetez oferta..si imi aleg si eu ceva... ;)


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Cumparaturi online

Post by Liudocika2012 »

eu am comandat din secretul Victoriei :mrgreen: cind eram in state online, mai multe haine si cosmetice, din pacate la 2 unitati mi-au trimis M in loc de S, probabil nu aveau marimea care imi trebuie iar eu fiind limitata in timp nu am putut sa le rambursez sau sa le schimb, de cosmetice am ramas multumita.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

Fetitele, azi pina la miezul noptii Victoria Secrets are livrare gratuita la comentile peste 25 dolari...Maryland ,daca esti on-line poate incercam acum?
Eu momentan nu am card valabil..... :P :P
Daca cineva doreste sa comandam, va rog contactati-ma!!!!

P.S. Sorry fetele, Moldova nu intra in categoria tarilor cu reducere... :roll: :roll:


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

Fetelor , cine stie de unde se poate comanda produse originale Yves Rocher? Sau daca cunoaste-ti pe cineva care mai aduce cite ceva de la Duty Free?


Image
User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Cumparaturi online

Post by Libelula »

CristinaB wrote:Fetelor , cine stie de unde se poate comanda produse originale Yves Rocher? Sau daca cunoaste-ti pe cineva care mai aduce cite ceva de la Duty Free?
CristinaB, la ce te referi cand spui produse YR ORIGINALE ? Eu folosesc produsele cumparate din Romania si parca am incredere si sunt foarte multumita, dar m-ai bagat in ceatza ... In Md nu-s originale ?! :roll:
Daca ai fi zis mai devreme poate faceam comanda, dar miercuri vin deja in Md. Mai am cate ceva pe stoc , zi ce te intereseaza, poate ai noroc ;)


User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: Cumparaturi online

Post by tenora »

CristinaB wrote:Fetelor , cine stie de unde se poate comanda produse originale Yves Rocher? Sau daca cunoaste-ti pe cineva care mai aduce cite ceva de la Duty Free?
CristinaB pot eu sa te ajut cu produsele Yves Rocher, locuiesc in Franta asa ca nu e o problema, le folosesc si eu foarte des, poti sa imi scrii in privat pentru detalii ;)


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumparaturi online

Post by maryLand »

In Moldova nimic nu e sigur. Sincer, ma cam indoiesc de calitatea produselor cumparate de la noi...
cu toata rusinea :oops: :oops: :oops:


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

Asta am avut si eu in vedere..Mamei -soacra ii aducea cineva din Franta Yves Roche Riche Creme p/u ziua. Si acum sa finisat si ma rugat sa-i cumpar...Si stau la dubii daca ce gasim aici are aceleasi proprietati ca cele de acolo... Plus ca responsabilitatea e pe mine daca e "fals"...Multumesc fetele ...Va contactez!!


Image
User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Cumparaturi online

Post by Libelula »

Am inteles, e vorba despre crema antirid ... Mda, cre' ca in cazul asta cel mai bine achizitionezi produsul de la sursa ;) Desi si in Ro sunt magazine de desfacere Yves Rocher, dar la mine in oras nu este , asa ca eu merg pe varianta promotiilor din catalog / net si comanda telefonica :)
PS: pe langa ne/originaliatatea produselor YR din Moldova, am inteles ca sunt si mai scumpe decat in Romania, de ex ... :(


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Cumparaturi online

Post by marcellla »

Fetelor, eu nu m'am folosit niciodata de produsele de la YR, dar vad ca voi asa de tare le laudati, trebuie neaparat sa incerc si eu ceva. Fiind in Italia trec des pe linga magazinul YR, dar nu pot sa ma pronunt in privinta preturilor de aici, cum nu le'am folosit....


Image
Post Reply