LOCAL PENTRU CUMATRIE

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by svetik90 »

salut fetelor, ce ziceti de acest local? http://www.virtualtur.md/ro/point/banquetroom/ a fost cineva pe aici ?stie cum e bucataria?


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Girgana »

Arishka ,m-a rugat sa pun citeva poze cu decorul de la Perla Royal

Image

Image

Image

Am pus cate 3 baloane cu heliu la masa si am mai lasat boalane cu heliu si prin sala ,se jucau cu ele copii,iar cand copiii au adormit ,cumatrii inspirau heliul din baloane si vorbeau hazliu:))
Image

Cam asa arata masa la inceput ,inainte de cele 2 feluri calde care se dau dupa 20 de minute dupa ce lumea se aseaza la 1 masa si inca nu se vad bine toate farfuriile(nu am o poza mai mare cu parere de rau).Asa ca de mancare nici o grija ;) .
Image


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Girgana »

maryLand wrote:Multumesc tare tare mult. Chiar daca sunt o multime de localuri care par perfecte, este foarte greu sa gasesti ceva rezonabil si care sa indeplineasca toate cerintele asteptate.

Sa va creasca bebelusul mare si sanatos!!! ;)

Mersi si tie maryland o sarcina usoara si o fetita sanatosica si dulcica ca a noastra :D ;)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by CristinaB »

Girgana, frumos decor ..dar mai ales frumos nume fetitei!!Sa va traiasca!


Image
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Arishka »

Girgana wrote:Arishka ,m-a rugat sa pun citeva poze cu decorul de la Perla Royal
Спасибоогромнейшее Girgana ....очень красиво все ...просто супер....Желаю,чтоб у вашей малышке жизнь была такой же красивой и красочной!!! ;)


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by olesea88 »

Vreau si eu sa postezi niste poze de la cumatria ,care am fost la Perla Royal ,dar nu mi se primeste


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Arishka »

1.Deschide siteul http://imgur.com/
2.Alege optiunea Upload images from Computer
3.Din casuta care apare iti alegi poza care vrei so postezi pe forum de pe computerul tau apoi tastatezi START UPLOAD
4.Imaginea se incarca si iti apare iar in dreapta este o lista mare cu mai multe coduri .Tu alegi BBCode (message boards & forums).
5.Acum dupa ce ai memorat codul de la BBCode (copy), il inserezi in mesajul tau de pe forum (paste).


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by olesea88 »

Image


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by olesea88 »

Image


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by olesea88 »

Image


Post Reply