Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Luna de miere

Post by Liudocika2012 »

noi inca nu am hotarit cu data cum facem, dupa nunta, perioada de 18-30 ne alegem o saptamina de odihna :roll: cum cumparam biletele vedem :)

Pentru cele care asteapta cu nerabdare saptamina de miere, de altfel ca si mine, priviti pina cind asta


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Alesia86
Posts: 42
Joined: 19 Feb 2012, 01:00

Re: Luna de miere

Post by Alesia86 »

la noi nunta este pe 4 august si pe 9 august plecam in luna de miere am achitat deja foile turistice in Kemer la hotelul Club Phaselis 5*.....am apelat la mai multe agentii si toti ne-au propus acest hotel...sper sa ne placa :)


User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Luna de miere

Post by svetik90 »

Alesia86 wrote:la noi nunta este pe 4 august si pe 9 august plecam in luna de miere am achitat deja foile turistice in Kemer la hotelul Club Phaselis 5*.....am apelat la mai multe agentii si toti ne-au propus acest hotel...sper sa ne placa :)
de la ce agentie va-ti luat foile?


Alesia86
Posts: 42
Joined: 19 Feb 2012, 01:00

Re: Luna de miere

Post by Alesia86 »

agentia de turism ,,Solei,,


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

Alesia86 wrote:la noi nunta este pe 4 august si pe 9 august plecam in luna de miere am achitat deja foile turistice in Kemer la hotelul Club Phaselis 5*.....am apelat la mai multe agentii si toti ne-au propus acest hotel...sper sa ne placa :)
Bravo felicitari!!!! Sunt sigura ca asteptati cu nerabdare sa va duceti sa stati toloniti pe plaja la soare!!!! :D ;)


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by perla »

si noi deja am luat foile turistice pe 12 iunie plecam in Turcia in luna de miere... 5 stele all incxlusive.. topogane, spa, masaj, bowling, discoteca... nici sot nu o sa-mi trebuiasca :D :D :D hotel Turan World, regiunea Side.


Alesia86
Posts: 42
Joined: 19 Feb 2012, 01:00

Re: Luna de miere

Post by Alesia86 »

aneam wrote:
Alesia86 wrote:la noi nunta este pe 4 august si pe 9 august plecam in luna de miere am achitat deja foile turistice in Kemer la hotelul Club Phaselis 5*.....am apelat la mai multe agentii si toti ne-au propus acest hotel...sper sa ne placa :)
Bravo felicitari!!!! Sunt sigura ca asteptati cu nerabdare sa va duceti sa stati toloniti pe plaja la soare!!!! :D ;)
mersi mult .....


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Luna de miere

Post by Liudocika2012 »

perla wrote:si noi deja am luat foile turistice pe 12 iunie plecam in Turcia in luna de miere... 5 stele all incxlusive.. topogane, spa, masaj, bowling, discoteca... nici sot nu o sa-mi trebuiasca :D :D :D hotel Turan World, regiunea Side.
Perla foarte frumos hotel din poze, vad ca si parerile sunt pozitive! Sa aveti o saptamina duuuulce!
P.S. VS adora topoganele :D Cind vii ne povistesti mai in detaliu, poate ne orientam spre acest hotel.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by Beatrise »

perla wrote:si noi deja am luat foile turistice pe 12 iunie plecam in Turcia in luna de miere... 5 stele all incxlusive.. topogane, spa, masaj, bowling, discoteca... nici sot nu o sa-mi trebuiasca :D :D :D hotel Turan World, regiunea Side.
Bravo, e bun hotelul. Odihna placuta!!!


Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by Beatrise »

svetlana_h wrote:fetelor a fost cineva din voi in vogue avantgarde sau rixos sungate?stam la dubii intre astea 2 si tre sa ne hotarim acum ca saptamina viitoare plecam....cu cit citesc mai multe opinii cu atit ma incurc mai tare....as vrea o parere obiectiva , daca a fost cineva din voi :roll: :roll: :roll:
Primul hotel nu-l cunosc, insa Rixos Sungate la sigur iti va placea... cu cit ti l-au propus?


Post Reply