Nunta la "Aniversari"!!!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Nunta la "Aniversari"!!!

Post by Nika »

Buna !sunt noua pe aici ,insa sunt si eu o viitoare mireasa... am creat tema respectiva pentru a afla mai multe pareri despre restaurantul Aniversari!


Image
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Nunta la "Aniversari"!!!

Post by Admin »

Nika wrote:Buna !sunt noua pe aici ,insa sunt si eu o viitoare mireasa... am creat tema respectiva pentru a afla mai multe pareri despre restaurantul Aniversari!
Salut Nika si bine ai venit printre noi! Am facut nunta la "Aniversari" in 2010. Sala se afla pe atunci pe str. Dacia dar acum nu stiu unde s-au mutat (cred ca pe Cuza Voda i-am vazut). In fine, noi am ramas foarte multumiti de serviciile lor, mancare si tot ce tine de calitate. Daca as face nunta inca odata si ar trebui sa o fac tot in Chisinau, as alege acelasi restaurant tocmai pt calitatea deservirii. Si sala arata destul de bine chiar desi acum nu ma pot pronunta , probabil au schimbat si designul odata cu trecerea la alta adresa. Daca ai intrebari, iti raspund cu drag.


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Nunta la "Aniversari"!!!

Post by Nika »

Mersi draga Admin pentru parerea si atentia ta..... ;)


Image
rode11u
Posts: 296
Joined: 20 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Nunta la "Aniversari"!!!

Post by rode11u »

Acum nu mai este nici un Aniversari pe Cuza Voda , eu traiesc pe alaturi acum aici s-a deschis un pub.


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Nunta la "Aniversari"!!!

Post by Alintush »

Acum ANIVERSARI a ramas cu o singura sala...sala mare...de pe Dacia 35...(daca nu gresesc numarul)
Stapinului, Constantin ii venea foarte greu sa arendeze 2 incaperi...din aceasta cauza sau limitat la o singura sala...
A zis ca mai au o sala...pentru vreo 30-60 persoane...e micuta de tot


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Nunta la "Aniversari"!!!

Post by maryLand »

Eu am fost in noiembrie la Aniversari de la Cuza voda...sala max 100 pers. Mi-a placut enorm desrevirea si mincarea...pt o nunta mica sau un alt eveniment as alege-o fara grija. Totul a fost minunat. Din cite am inteles si pretul este accesibil. ;)


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Nunta la "Aniversari"!!!

Post by Nika »

A facut acum dupa reparatie cineva nunta la Aniversari ...aveti ceva poze cu noua sala?


Image
Post Reply