Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
mirabellla
Posts: 280
Joined: 20 Feb 2012, 11:12

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by mirabellla »

Fetelor cine mai este in cautare de locuri pentru sedinta foto, la iesire din oras pe la Sculeanca este fabrica de mobila alui iurie bors chiar linga ea este o livada de copaci(nu stiu de care nu ma pricep) dar abia abia de au floricele in citeva saptamini credca vor fi farte infloriti.


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by bobrsergey »

свадебная прогулка в аеропорту
https://vimeo.com/42796245


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by heliga »

am facut sedinta foto la hotelul Prezident spre aeroport. au locuri frumoase am avut unde face poze insa mirele meu cam se satura . pentru o ora jumate am platit 125 euro afara si inauntru deja kind imi dau pozele atashez sa vedeti ce sa primit. am vrut sa facem poze si in parcul Valea trandafirilor insa din pacate a plouat si nu am vrut sa ma murdaresc pe acolo .,dar am vazut niste poze superbe .


Image
Image
RamonaB
Posts: 91
Joined: 07 Feb 2012, 00:00

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by RamonaB »

miresici ajutor... am vazut un loc pt sedinta foto care mi-a placut ff mult,dar nu stiu cum se numeste si unde se afla. Presupun ca e o vinarie, afara este un havuz din vin rosu care curge in niste pahare mari. scuze pt confundari,nu prea ma pricep la explicat :) iata in video de mai jos ,la minutul 1,46 este locul despre care vb. poate cineva sa-mi zica unde se afla? merci din suflet


User avatar
Kristina11
Posts: 156
Joined: 16 Mar 2012, 20:10

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Kristina11 »

RamonaB wrote:miresici ajutor... am vazut un loc pt sedinta foto care mi-a placut ff mult,dar nu stiu cum se numeste si unde se afla. Presupun ca e o vinarie, afara este un havuz din vin rosu care curge in niste pahare mari. scuze pt confundari,nu prea ma pricep la explicat :) iata in video de mai jos ,la minutul 1,46 este locul despre care vb. poate cineva sa-mi zica unde se afla? merci din suflet
asta?
Image


La_dame
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2011, 23:00

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by La_dame »

RamonaB wrote:miresici ajutor... am vazut un loc pt sedinta foto care mi-a placut ff mult,dar nu stiu cum se numeste si unde se afla. Presupun ca e o vinarie, afara este un havuz din vin rosu care curge in niste pahare mari. scuze pt confundari,nu prea ma pricep la explicat :) iata in video de mai jos ,la minutul 1,46 este locul despre care vb. poate cineva sa-mi zica unde se afla? merci din suflet
nu vad video-ul dar presupun ca vorbesti despre Milestii Mici


RamonaB
Posts: 91
Joined: 07 Feb 2012, 00:00

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by RamonaB »

da ,da merci... din neatentie am uitat sa atasez linkul cu video,sorry.


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by adeline »

pentru cine era interesat de fotosesie in case parasite, daramate
am gasit azi intamplator una in parcul de la valea trandafirilor, nu am fost pe loc sa vad cum e in realitate dar pare ceva interesant
http://wikimapia.org/#lat=47.0047695&lo ... &id=643174


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Liudocika2012 »

cind trec prin preajma caselor parasite din valea trandafirilor este un iz tare tare greoi, ele fiind transformate in veceuri publice sau locuri bintuite de oamenii strazii sau psihic bolnavi, din aceasta cauza, insistent va rog, verificati cu o zi inainte locul ales daca sunteti predispusi sa lucrati acolo, eu una am stomacul sensibil. Sper ca nu te superi, nu am aceasta intentie, poate din poze e una dar eu trec destul de des prin partile alea si prefer sa ocolesc acest tip de cladiri ;)


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by adeline »

nu ma supar pentru ca am scris ca nu am vazut-o real, nu stiu cum e acolo, poate fi si asa cum spui
desigur ca e necesar de dus si de vazut


Image
Post Reply