Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by any0988 »

Multumim mult fetelor !!!
Pe mine a reusit sa ma ciufuleasca vintul cind am mers cu decapotabila, dar asa imi era de indiferent atunci ca m-i se cam stricase coafura,eu doar mi-am savorat evenimentul:)))


Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: Servicii foto şi video

Post by Ludmi »

any0988 wrote:Multumim mult fetelor !!!
Pe mine a reusit sa ma ciufuleasca vintul cind am mers cu decapotabila, dar asa imi era de indiferent atunci ca m-i se cam stricase coafura,eu doar mi-am savorat evenimentul:)))
Any aveti un fotoset foarte reusit imi place foarte mult. In ceea ce priveste video ati ramas multumiti?


any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by any0988 »

Any aveti un fotoset foarte reusit imi place foarte mult. In ceea ce priveste video ati ramas multumiti?[/quote]

Merci mult, da, suntem multumiti, a lucrat bine Liviu. Peste 2 luni jumate dupa nunta am pimit video (as zice ca e acceptabil timpul,cum intelesesem de la fete ca primesc abia peste jumate de an...), nu stiu cum arata defapt video brut, dar asta care l-am primit e foarte bun, suntem multumiti.


any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by any0988 »

Nicolae & Cristina wrote:cit costa serviciile lui andrei turcan sau un nr de contact ceva ...ms
069969798, noi am dat 350 euro, dar am semnat contract cu el inca din vara trecuta, acum paremi-se ca ia mai mult caci are si un aparat mai bun.


User avatar
anelia
Posts: 95
Joined: 05 Mar 2012, 21:31

Re: Servicii foto şi video

Post by anelia »

any0988 wrote:Merci mult, da, suntem multumiti, a lucrat bine Liviu. Peste 2 luni jumate dupa nunta am pimit video (as zice ca e acceptabil timpul,cum intelesesem de la fete ca primesc abia peste jumate de an...), nu stiu cum arata defapt video brut, dar asta care l-am primit e foarte bun, suntem multumiti.
Any, poti sa-mi dai te rog ceva detalii despre Liviu, linkuri, nr. de tel. Ms mult!


Image
Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: Servicii foto şi video

Post by Ludmi »

anelia wrote: Any, poti sa-mi dai te rog ceva detalii despre Liviu, linkuri, nr. de tel. Ms mult!
iata aici poti gasi http://www.lpstudio.md/ ;)


me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: Servicii foto şi video

Post by me BRIDE »

any0988 wrote:Iata clipul realizat de el:
mmmm.... ce de frumosi sinteti!!! v-am admirat la Andrei pe pagina inca citeva zile in urma!
felicitari, foarte frumoase si pozele, si voi, si foarte bravo fotograful!


any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by any0988 »

me BRIDE
Multumim mult! Deacord, e bravo!


any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by any0988 »

Any, poti sa-mi dai te rog ceva detalii despre Liviu, linkuri, nr. de tel. Ms mult![/quote]

068092261-Liviu, si site-ul sau il ai mai sus, defapt si telefoanele le gasesti tot acolo...


ioana.85
Posts: 2
Joined: 19 Aug 2012, 12:12

Re: Servicii foto şi video

Post by ioana.85 »

Salut, am dat nu demult de acest forum e foarte util, fac si eu nunta la anul si doresc sa aflu care sint cei mai bun operatori video (nu conteaza pretul), cu foto am citeva variante dar de video nu prea... mersi mult


Locked