Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by marcelushka »

"DanielaG" sunteti foarte frumisi si plini de emotii, superbe pozele bravo,


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by DanielaG »

multumesc fetelor....sunt fericita ca a iesit frumos si place :P


Image
svetlana72
Posts: 4
Joined: 30 Aug 2012, 11:24

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by svetlana72 »

ghiocel_21 wrote:fetelor, eu am o dilema cu locul pentru sedinta foto, daca va fi ploua sambata am de ales intre fotoland si boutique hotel, iar daca va fi cald intre valea trandafirilor si gradina botanica, la moment chiar nu gasec plusuri sau minusuri in defavoarea a careva loc, va rog poate ma ajutati voi sa ma decid, VS a lasat intrebarea asta pe umerii mei...
La mine cunoscuţii au făcut fotosesiunea la fotoland.Foarte tare mea plăcut.Au diferite sale,în fiecare sală sunt multe fonuri+lumină profesională.


NataliaC
Posts: 12
Joined: 06 Sep 2012, 12:59

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by NataliaC »

Sedinta noastra foto a avut loc la purcari. E un loc superb pentru poze, mai ales vara. Abia astept sa-mi vad pozele.


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by aneam »

Fetelor, ajutati-ma va rog, vrem sa facem fotosesia la Cheateau vartely, sun la nr indicat pe site, si imi spune ca nr inexistent, cine a fost spuneti-mi va rog nr pe care ati telefonat, multumesc anticipat!


O viitoare mireasa
Posts: 246
Joined: 13 Aug 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by O viitoare mireasa »

A fost cineva de aici pe la HIPODROMUL de la posta veche, care sunt conditiile, preturile, contactele?


healp, pls


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Amelia »

aneam wrote:Fetelor, ajutati-ma va rog, vrem sa facem fotosesia la Cheateau vartely, sun la nr indicat pe site, si imi spune ca nr inexistent, cine a fost spuneti-mi va rog nr pe care ati telefonat, multumesc anticipat!
,,noi am facut sedinta foto la Cheateau vartely, in dimineata nuntii am sunat si doar am intrebat daca este osibil sa venim la ei si mi-au zis ca da este osibil cei dret ma avertizat din start ca erau preconizate mai multe nunti dar e ok , adica a azis ca putem veni...nr e care am sunat , este indicat in mesajele anterioare, daca ai utin tim sa cauti gasesti neaaparat....succese..


puya
Posts: 22
Joined: 15 Sep 2012, 19:56
Location: usa

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by puya »

Fetelor ,ceea ce privind de hotele...varul meu a facut sedinta foto la hotelul Vispas, foarte frumos...si ia costat 100 euro, akolo trebuie sa inkiriez o kamera si ei au luat Presidential lux, tare frumos si in plus dupa nunta ,noaptea au petrecut-o acolo


Fantasy
Posts: 19
Joined: 08 May 2012, 08:03

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Fantasy »

Fetelor fotograful nostru ne-a spus ka cineva a fakut poze pe akoperis la Megapolis mall....doar numai prin kunoskuti poti ....hmmmm....cineva nu stie se poate de fakut, n-are nimeni kunoskuti la Megapolis? :D :D :D :D :D as vrea fffoarte mult sa facem poze pe akoperis)


User avatar
Catalincik
Posts: 95
Joined: 15 Aug 2012, 15:27

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Catalincik »

Chateau Vartely (1 ora jumatate costa 150 de lei, iar pentru a folosi intregul complex e 300 de lei. Iar programarea se face doar cu 1 sapt inainte 069644445)


Post Reply