Primul dans II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
marishka
Posts: 35
Joined: 28 Jan 2014, 19:44

Re: Primul dans II

Post by marishka »

salut!nu stii aproximatiov ce preturi au?


videomemory
Posts: 17
Joined: 01 Feb 2012, 00:00

Re: Primul dans II

Post by videomemory »

:D :D :D
Last edited by videomemory on 22 Mar 2014, 22:19, edited 1 time in total.


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Primul dans II

Post by sorina »

fetele, ce parere avei de melodia asta pt primu dans?


lenocika
Posts: 12
Joined: 21 Mar 2014, 09:06

Re: Primul dans II

Post by lenocika »

sorina wrote:fetele, ce parere avei de melodia asta pt primu dans?
eu as vrea sa dansez pe acest dans,ce parere aveti?


lenocika
Posts: 12
Joined: 21 Mar 2014, 09:06

Re: Primul dans II

Post by lenocika »

Fetelor,spunetimi va rog,face de procurat efecte speciale sau lumini arhitecturale ?


KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Primul dans II

Post by KORYNA »

Luminile si efectele speciale ofera o atmosfera placuta dar trebuie sa fie amplasate corect si cantitatea normala pentru sala data. Anul trecut am fost la o nunta care avut lumini dar nu erau amplasate corect si au batut oaspetilor in ochi care deranjau foarte tare si erau prea multe caci unde nu te fereai tot faceau deranj, din cauza lor multi au fost deranjati si dupa masa marea au plecat acasa.


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Primul dans II

Post by desdemona barbalat »

sorina wrote:fetele, ce parere avei de melodia asta pt primu dans?
e o melodie foarte frumoasa....da si foarte lenta...mai multa emotii o sa trebuiasca de a reda prin dans


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Primul dans II

Post by desdemona barbalat »

lenocika wrote:Fetelor,spunetimi va rog,face de procurat efecte speciale sau lumini arhitecturale ?
da,credema mult mai frumos si mai special mult face luminile,foc de artifici si balonele sau fulgi de nea........e un spectacol frumos si deoosebit


lenocika
Posts: 12
Joined: 21 Mar 2014, 09:06

Re: Primul dans II

Post by lenocika »

desdemona barbalat wrote:
lenocika wrote:Fetelor,spunetimi va rog,face de procurat efecte speciale sau lumini arhitecturale ?
da,credema mult mai frumos si mai special mult face luminile,foc de artifici si balonele sau fulgi de nea........e un spectacol frumos si deoosebit
miati putea recomanda pe cineva?


User avatar
WonderlandBride
Posts: 59
Joined: 28 Jan 2013, 10:53

Re: Primul dans II

Post by WonderlandBride »

Lenocika, eu cred că se merită. Tocmai de asta mi-am luat și eu multe lumini, dar lumini de decor ambientale, nu de discotectă. Eu ți-aș recomanda 2 firme care mi-au părut cele mai ok atunci cînd am căutat, asta este media show și unique events. Eu practic o să am 40-50 proiectoare care o sa lumineze peretii si copacii, fac nunta afara, sper ca va fi de poveste

lenocika wrote:
desdemona barbalat wrote:
lenocika wrote:Fetelor,spunetimi va rog,face de procurat efecte speciale sau lumini arhitecturale ?
da,credema mult mai frumos si mai special mult face luminile,foc de artifici si balonele sau fulgi de nea........e un spectacol frumos si deoosebit
miati putea recomanda pe cineva?


Post Reply