EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Girgana,ai fost superba!!! Sotul tau cred ca sa indragostit de privirea ta...


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Girgana »

Liudocika ati fost foarte fumosi si naturali,iar tu spre sfirsit cu asa un gust dansai,se vede ca v-ati distrat de minune.


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Alintush »

Girgana, imi place cum ai aratat atit la cununie cit si la nunta...frumoasa mireasa...deja sotie :oops:


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Girgana, ai fost foarte frumoasa in ambele stiluri si tinute, cocheta, ochisorii de vulpita, mmmmmmmmmm....m-am plimbat placut prin rezumalul nuntii voastre! Multumesc!!! Siiii...daca astea sunt poze mai modeste, pai care ar fi cele fara de modestie??? ;) :P


Image
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by INNA 2012 »

Liudocika o papusika nu alta...am slabiciune la papusele :D
am prieteni la care familie e veverita...faza cu veverita credeam ca e chiar cazul vostru,sa inteleg ca nu :)


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by INNA 2012 »

Girgana...poze modeste nu am vazut...am vazut un cuplu minunat in ziua cununiei...avind un stil ce te prinde bine...din pozele de la nunta,este una cu un farmec aparte,foarte tare imi place..unde esti singura,cred ca a 3-a sau a 4-ade la urma...:D


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

Girgana, cum am mai spus...ati fost minunati...foarte sexy si rafinata!!! ;)


Image
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by catalina »

Liudocika,ai un zambet molipsitor,esti foarte foarte gingasa si draguta!M-am uitat la video-ul tau si mi*-am facut dispo pt toata ziua,imi place piesa care au ales-o echipa ta video.
P.S: am vazut niste fete cunoscute printre nuntasi,Grigore Scutaru sau era fratele sau geaman?


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

Wow cite cuvinte frumoaaaaaase la adresa mea :oops: multumesc tuturor care au privit si si-au expus parerea pozitiva, noi privind subiectiv propriile nunti oricum vom fi multumiti insa din alt punct de vedere poate fi diferit. Pupici la toate miresuicele.
Noi nu avem familia Veverita, eu am avut in trecut o familie draguta, suna ca diminutiv, fiind o fire mai mereu cu zimbetul pe buze mi se potrivea perfect. Acum cu familia sotului un prieten imi zice- Uite, acum e alta treaba, cu asa familie serioasa parca esti alt om :lol:
Grigore si Mihai au fost ambii la nunta, chiar in video mi se pare ca sunt surprinsi alaturi :D ;)


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Liudiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, mi-a reusit sa va vad, sa va privesc si sa va admiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir!!!!!!!!!!!!! Iuhuuuuuuuuuuuu!!!!! Noroc ca sunt alte alternative :lol:
Asa eram intrigata...filmul "Veverita"...stiam eu ca va fi ceva super funny...mai ales ca multi in adresa mea imi spun ca imi joc veveritele si iepurii in mine, foarte des... :mrgreen:
Sunteti intr-adevar o pereche, foarte, foarte frumoasa, atit de indragostita si gingasa!!! Ti-am mai spus ca esti ca o zina din basme, din vise...atit de gingasa si fina, cu o privire si un zimbet atit de dulce, iar sotul tau imi pare un om atit de deschis si blind, cu un suflet mare si bun si...care te poarta ca pe palme, ce te inconjoara cu grija si dragostea sa...Sunteti foarte, foarte frumosi!!!!!!! :P
He, iata ca si eu mi-am vazut cunostintele :)
Bravo!!! O nunta foarte frumoasa!!!
V-am admirat cu zimbet pina la urechi,
pacat ca sunt la oficiu si nu imi puteam permite sa dansez si eu, caci imi place mult piesa :lol:


Image
Post Reply