Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
dorhyna
Posts: 125
Joined: 25 Oct 2012, 14:34

Re: Rochia de mireasă 3

Post by dorhyna »

Superba rochia, dar nu ti-a fost incomod cu trena? caci imi pare greoaie.


bulinica
Posts: 4
Joined: 16 Aug 2013, 12:44

Re: Rochia de mireasă 3

Post by bulinica »

nu am simtit greutatea rochiei pt ca era pe bretele,de fapt nici nu pot sa spun ca era foarte grea, materialul era un fel de tul subtire , iar trena se prindea in citeva locuri si rochia devenea astfel pe toata suprafata de aceiasi lungime.


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Nikutsa »

[/quote] M-am simtit extraordinar de comod in ea, am dansat, am zburdat..nu am indreptat corsetul nici o data. Nu m-a calcat nimeni, nu am rupt-o si chiar imi pare ca e prea curata, doar poalele sunt de colb, in rest nimic.[/quote]
Eu deodata aveam frica de rochiile fara bretele, aveam impresia ca toate " cad " si trebuie mereu trase in sus . Si la inceput masuram numai modele cu bretelute . Dar rochita pe care am ales-o , la prima proba d-na cind mi-a strins lentuta la spate si m-a incheiat , am simtit ca nu mai manink nimic la nunta mea , la cit de strins sta corsetul . :) In schimb e frumos si o seara se poate de rabdat :roll:


irinaflorea
Posts: 2
Joined: 27 Sep 2013, 12:56

Re: Rochia de mireasă 3

Post by irinaflorea »

Buna Fetelor ! Ma ajuta cineva cu pasii spre a posta o poza cu rochita meA de mireasa ..vreau sa o vand .MERSI ANTICIPAT


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Rochia de mireasă 3

Post by catiushka »

irinaflorea wrote:Buna Fetelor ! Ma ajuta cineva cu pasii spre a posta o poza cu rochita meA de mireasa ..vreau sa o vand .MERSI ANTICIPAT
Sper sa-ti reuseasca :
1.Deschide siteul http://imgur.com/
2.Alege optiunea Upload images from Computer
3.Din casuta care apare iti alegi poza care vrei so postezi pe forum de pe computerul tau apoi tastatezi START UPLOAD
4.Imaginea se incarca si iti apare iar in dreapta este o lista mare cu mai multe coduri .Tu alegi BBCode (message boards & forums).
5.Acum dupa ce ai memorat codul de la BBCode (copy), il inserezi in mesajul tau de pe forum (paste). - See more at: viewtopic.php?f=14&t=37&p=47093&hilit=i ... oto#p47093


irinaflorea
Posts: 2
Joined: 27 Sep 2013, 12:56

Re: Rochia de mireasă 3

Post by irinaflorea »

Image , Image .
Buna aceasta este rochita mea de la cununia civila, am imbracat-o doar 3 ore, este in stare perfecta, si doresc sa o vand, cine este interesata sa ma caute pe odnoklassniki IFC, sau sa-mi lase un mesaj aici pe forum. Pretul este negociabil. Mersi


Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Niagarcik »

poze preventive cu rochia mea
Image
Image

si una din fotoaparatul personal
Image

Rochia e foarte frumoasa, foarte multe complimente am primit. Am cusut-o, mesterul a recunoscut ca prima data a lucrat cu asa material, am asteptat 3 luni sa vina comanda din Turcia.
Lungimea a fost potrivita, si nu am calcat-o si nimeni nu m-a calcat.
Am purtat-o doar o singura data!!!
Sunt dispusa sa o dau in chirie sau chiar sa o vind...
daca pe cineva va intereseaza scrieti-mi in privat si veniti macar sa o probati...
Cu pretul ne intelegem pe loc


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Ninela »

Foarte frumoa rochita!!!!


Image
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Nikutsa »

Imi place mult rochia ta, sa postat anuntul mai demult.... Dar pozele cu leaganul unde sunt facute?


Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Niagarcik »

Nikutsa wrote:Imi place mult rochia ta, sa postat anuntul mai demult.... Dar pozele cu leaganul unde sunt facute?
la FotoLand


Image
Post Reply