EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Post Reply
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Da, Luminell esti o adevarata papusa!! Si rochita de printesa si coafura!! Iar cu sotul intradevar semanati :P


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Lummynel, indata cum v-am vazut am zis: "adevaratii Barbie si Ken" !!! O papusa frumoasa de mireasa si un mire frumos! Bravo! Formati o pereche foarte frumoasa si intr-adevar va potriviti de minune!!! Casa de piatra voua si dragoste eterna!!! :P


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Girgana »

Alintush,mersi,mi-ai luat o piatra de pe inima ;) . Lummynel ai foarte frumoasa ca o papusica. Cind ma uit la tine imi vine sa-ti zic ca esti foarte dulcee :P .


Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ludmi »

Cit de mult imi place perioada asta in sfirsit sint poze, multe poze si putem sa admiram miresele forumului :) Ati fost foarte frumoase fetelor, fiecare cu ceva deosebit si unic. Felicitari!!!!


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by lummynel8 »

tancha_ru86 wrote:luminel parca ai fost Barby, rochia am mai spus ca e superba! Tu ai avut si buchet viu? ca parca aveai alt buchet.. imi place mult buchetul asta, e gingas ca si tine.
merci mult tuturor fete pentru complimente :) tansha_ru86 acest buchet e viu,eu l-am facut la repezeala ca nu mai aveam bani sa comand unul profesional(ceva floare alba la mijloc si trandafiri rozovi pe la margine cu o lentita violeta cu 80 lei am rezolvat))...aceasta fotosesiune e din 30 septembrie la iarba verde)) ca nunta am avut pe 12 august si ploua tare si nu am facut atunci nici o poza afara...peste 2 saptamiini apar si cele din 12 august..am incercat coafura si machiaj sa fie mai aproape de cele din ziua nuntii,deja cum a iesit ati vazut :D


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Liudocika ati fost atit de fini si gingasi...
Girgana atit de stilata ai fost la cununie si la nunta,foarte frumos.
Luminelu intradevar ca o papusa esti,simpatica.Felicitari garofitelor.


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

dragele mele merci pentru atitea complimenta.


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Draga Valeria v-am vazut clipul de la nunta,Doamne cit de frumosi sunteti,tu o adevarata printesa.Mi-a placut mult ursuletul cu floare roz,atit de romantic.Felicitari inka o data, casa de piatra,si o dragoste eterna.


Image
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by INNA 2012 »

unde ai vazut clipul valeriei? vrem si noi sa vedem :D


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Ingutza, iata rapiditate maxima de tot :lol: Multumesc enorm, dar m-ai emotionaaaaaaaaaaaaaaaaaat :oops: ....am emotii enorme inainte de a ma vedea toate fetele...

Inna, foarte curind voi pune linkurile aici si va fi public pentru toti...asa a fost...o propaganda ascunsa... :twisted:
Dar las ca, las ca ajung eu libera de la munca si vad si eu in sfirsit....ma simt ca un copil ce asteapta cadou de la Mos Craciun si nu are voie sa il desfaca... :mrgreen:
Last edited by RoDiNkA on 02 Nov 2012, 17:46, edited 2 times in total.


Image
Post Reply