Coşul pentru bani

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by Alintush »

imi place cutia...frumoasa


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Coşul pentru bani

Post by Amelia »

...eu la fel imi plac cutiile de genul asta, aici in Anglia gasesti cutii de toata frumusetea...mam indragostit de aceasta cutie nu alta si mi-am si cumparat-o..
..Rodinka am cumparat cutia din Anglia pentruca aici ma aflu la moment, si nu am dat scump pe ea 7 lire , in lei este in jur de 130..


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by RoDiNkA »

Amelia wrote:...eu la fel imi plac cutiile de genul asta, aici in Anglia gasesti cutii de toata frumusetea...mam indragostit de aceasta cutie nu alta si mi-am si cumparat-o..
..Rodinka am cumparat cutia din Anglia pentruca aici ma aflu la moment, si nu am dat scump pe ea 7 lire , in lei este in jur de 130..
Ahhhh, iar eu deja m-am entuziasmat si chiar mi-as dori asa cutiuta....... oare pot gasi aici? :roll:


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Coşul pentru bani

Post by seyla »

Rodinka, mie-mi pare ca gasesti si la noi asa ceva, numai trebuie sa cauti. ;)


Image
Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Coşul pentru bani

Post by Amelia »

Trebuie sa fie sila noi , mie mi se pare ca vazusem odata la Jumbo intr-un magazin unde se vind articole de casa si multe suvenire...daca nu ma gresesc , dar mi se pare ca costa mult mai mult de 130 lei...


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by adeline »

RoDiNkA wrote: Ahhhh, iar eu deja m-am entuziasmat si chiar mi-as dori asa cutiuta....... oare pot gasi aici? :roll:
eu am vazut cutii de acest gen la fourchette si la malldova era un boutique unde se vindeau diferite lucruri pt decorul casei si diverse cadouri


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by RoDiNkA »

Va multumesc, fetelor, daca as mai avea si timp sa merg sa caut, ar fi foarte bine....


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coşul pentru bani

Post by maryLand »

Eu la fel ador astfel de cutii, sunt si la noi..La Elat...la mall..
eu am o cutie..cea in care nasha mi-a pus voalul la despodobire..si in ea tin toate amintirile legate de nunta...o deschid rar...insa cind o deschid fara lacrimi nu se trece ;)


Image
mitsisor
Posts: 1
Joined: 18 Nov 2012, 13:35

Re: Coşul pentru bani

Post by mitsisor »

fetelor, eu dau un cos in chirie, e confectionat si decorat manual, deci e unic!
Adresati-va! http://yardsale.md/5077-tort-cutie-pt-bani.html


Mireasa
Posts: 23
Joined: 30 Jul 2012, 09:48

Re: Coşul pentru bani

Post by Mireasa »

miresici,atasez si eu o poza cu cosulutul nostru fericit Image. cum va pare? mie foarte foarte tare mi-a placut si ii sunt multumita nasei noastre care pe ultima suta de metri cauta si tot cauta acest ,,tort-cos,, in culoarea nuntii noastre mov. :D


Post Reply