Sala de nunti

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by kkristina »

Noi v-om face la SALA DE AUR sala e predestinata pu 200, dar noi v-om avea in jur de 130-150, locul 850 lei, dar au conditii benefice, fructele, bumboanele, cafea ceai, vin, si berea de la fourchette din partea salii si un artist pe o ora


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by Anusca »

Admin, restaurnatul Aniversari ce capacitate are? Intimplator n-ai ceva poze cu restaurantul, caut pe net dar nu gasesc nimic :( Si inca o intrebare, ceaiul, cafeaua cine o plateste?


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Sala de nunti

Post by pops_uk »

Noi facem la Stejaris (Dubovaia Roshea), e in afara Chisinaului. Am vrut ceva in stil moldovenesc - deci mai degraba e o cabana de nunti decat o sala de nunti. Meniul incepea anul trecut de la 600 lei - ceaiul cafeau si tot ce tine de fourchette, e din partea noastra. Sala e foarte incapatoare, cu mult loc de dans atat in sala cat si afara. Decorul o sa fie tot in stil rustic, cu floarea soarelui si lumanari.


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Admin »

Anusca wrote:Admin, restaurnatul Aniversari ce capacitate are? Intimplator n-ai ceva poze cu restaurantul, caut pe net dar nu gasesc nimic :( Si inca o intrebare, ceaiul, cafeaua cine o plateste?
Anusca, Aniversari are 2 sali: una mai veche si una deschisa in iunie 2009. Noi facem in cea noua si capacitatea ei e cam de 170 persoane (cam la fel si cea veche). Poze nu am dar sala noua arata destul de bine. Tot ce tine de furchette (fructe, dulciuri, ceai, cafea si zahar) aducem noi. Daca mai ai intrebari...cu placere raspund ;)


martusea
Posts: 11
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by martusea »

nOI FACEM IN Venus la ciocana
ne iesa 550 lei locul
dar am platit arvona tucmai 10000 de lei
si este un minus suma de 100% trebuie achitata pana la nunta :(


violeta
Posts: 3
Joined: 11 Apr 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by violeta »

si noi v-om sarbatori nunta la "Aniversari" in sala noua ,personal nu am vazut localul,deoarece nu sunt in tara,dar VS si cu tatal meu m-au asigurat ca nu am sa ramin dezamagita.Speram ca totul o sa fie bine.


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Admin »

violeta wrote:si noi v-om sarbatori nunta la "Aniversari" in sala noua ,personal nu am vazut localul,deoarece nu sunt in tara,dar VS si cu tatal meu m-au asigurat ca nu am sa ramin dezamagita.Speram ca totul o sa fie bine.
Eu am fost la Aniversari la o nunta in 2009. Mi-a placut si mancarea, si sala, si deservirea, si atmosfera...tot. Din acest motiv am ales si noi acest restaurant.


violeta
Posts: 3
Joined: 11 Apr 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by violeta »

Anusca wrote:Admin, restaurnatul Aniversari ce capacitate are? Intimplator n-ai ceva poze cu restaurantul, caut pe net dar nu gasesc nimic :( Si inca o intrebare, ceaiul, cafeaua cine o plateste?
Salut Anusca,eu am ceva foto cu restaurantul "Aniversari",sala noua,daca te mai intereseaza.


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by Anusca »

Salut Anusca,eu am ceva foto cu restaurantul "Aniversari",sala noua,daca te mai intereseaza.
Da, ma intereseaza. Poti te rog sa-mi trimiti pe emailul popescu.anisoara@gmail.com

Multumesc mult


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Mariashca »

Initial am vrut sa facem nunta in chisinau si am mers si la Aniversari sa vad cum e , ce preturi, si mia placut.... Stapinul mia acordat multa atentia, mia povestit absolut tot:cares preturile, ce mincare are in meniu (chiar pe poze mia aratat), a zis ca ei fac meniul dupa dorinata clientului, adica pot sal schimbe cu orice alt fel, sala e incapatoare si loc pentru dans este destul......


Locked