Sala de nunti

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Sala de nunti

Post by Katina »

ollya25 wrote:Salutare! sunt si eu o novice printre voi viitoarele miresici, abia de Craciun am primit si eu cererea in casatorie si in toamna 2012 vrem sa avem marele eveniment, deocamdata nu sunt nici eu in tara, si vreau sa va cer o parere despre restaurantul Silver House, a fost maicamea si a vazut a zis ca e foarte frumos, acum poate imi spuneti si voi cate ceva daca stiti sau poate a facut cineva nunta acolo sa impartaseasca experienta, mi-e foarte frica sa nu o dau in bara cu restaurantul, muzica, moderator, cu toate, in fine cred ca sunt emotiile maricele, va pup si sper sa impartasesc cu voi tot ce va fi legat de nunta, bafta si voua ca avem nevoie :D Image
FELICITARI ca te avem printe noi ,he he am si eu o coleguta aici intre miresuici care probabil ca vom merge la una la alta la nunti Image Image Image Image Image sper sa gasesti mai repede sala ca sa stim si noi data nunti tale ... Image


User avatar
ollya25
Posts: 64
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Brasov

Re: Sala de nunti

Post by ollya25 »

Merci mult Cristina, abia astept si eu sa ne hotaram si sa stim si noi data ca sa ma apuc dupa aia sa le pun cap la cap pe toate si sa organizam totul, speram sa fie bine, Doamne ajuta ;)


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Alintush »

NaThAlia wrote:Eu voi face la Silver House in iunie 2012 nunta,
Sincer, cum numai am intrat am zis, asta e - este sala unde imi voi petrece nunta
La fel sa intimplat si cu roshia,
La Codru am fost si eu, ceea ce nu mi-a placut a fost faptul ca tacimurile
sunt un pic stranii, parca din aluminiu de la piata centrala
si scaunele foarte incomode, si intrarea in sala e direct de afara, nu e nici un coridorash nimic
Mincarea am auzit ca este foarte buna

Dar dupa ce fac nunta va zic cum a fost la Silver House

pe ce data faceti nunta?


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by nastyka »

ollya25 cu Doamne ajuta si sa va fie intr-un ceas bun!


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by nastyka »

apropo,cine stie kit e lokul la Codru si la Silver House? Asta asa,din interes)


User avatar
ollya25
Posts: 64
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Brasov

Re: Sala de nunti

Post by ollya25 »

Nastyka, multumesc mult, sper sa fie bine la noi toate.
Din cate stiu eu la Silver House locul e de la 700 sau 750 (nu sunt sigura), dar in jur de pretul asta oscileaza. La Codru nu stiu daca stie cineva sa scrie asa aflu si eu careva preturi, caci e mai greu pt mine ca nu sunt in tara si asa aflu si eu mai multe de la voi :*


irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by irinka »

ollya25 wrote:Nastyka, multumesc mult, sper sa fie bine la noi toate.
Din cate stiu eu la Silver House locul e de la 700 sau 750 (nu sunt sigura), dar in jur de pretul asta oscileaza. La Codru nu stiu daca stie cineva sa scrie asa aflu si eu careva preturi, caci e mai greu pt mine ca nu sunt in tara si asa aflu si eu mai multe de la voi :*
Din cite stiu eu la Silver house preturile incep de la 700 si poate sa ajunga la si la 900. Eu am vazut unmeniu de 760 de lei dar mi-a parut cam putine feluri de mincare.


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Sala de nunti

Post by Girgana »

Salut,fetelor. Eu sunt novice pe acest form:)) . Vreau sa ma impart cu voi cu ceia ce stiu si eu. Eu tot voi avea nunta pe 3 iunie la Silver Hause. Pretul este frumusel ,noua ne-au spus 750(dar se intelegea din intonatia domnului ca se poate de ajuns si la 850-900) . Arvona la prima intilnirea era de 5000 de lei ,dar cind ne-am dus deja cu banii sa arendam sala, mi-au spus ca acum achitam 5000si peste 2 luni inka 5000)) Daca mergeti acolo vb deodata cu shefu ,deoarece noi am vb cu un tinar care ne-a aratat sala si informatia era cam diferita de cea pe care ne-au spuso la bronare.


charnelle
Posts: 306
Joined: 02 Sep 2010, 23:00
Location: Franta

Re: Sala de nunti

Post by charnelle »

Cum vi se pare? 2 anunturi despre Codru unu dupa altul ca din intamplare, cu poze reprezentative a evenimentului, miroase a pura publicitate!!!! :shock: :shock:


catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: Sala de nunti

Post by catalina »

charnelle wrote:Cum vi se pare? 2 anunturi despre Codru unu dupa altul ca din intamplare, cu poze reprezentative a evenimentului, miroase a pura publicitate!!!! :shock: :shock:
eh,mi-ai furat gandurile:)eu am citit atent,si e clar ca e vb despre publicitate,pana acum nu s-a auzit nimic de Codru,si brusc 2 mesaje intr-o zi...


Locked