Sala de nunti

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Uliana »

multumesc pentru raspuns, voua dar va mers in privinta aranjamentului


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Uliana »

Fluturash cind o sa ai poze cu aranjamentul salii sa imi arati si mie te rog, vre-au sa vad ce ofera ei... Image Image Image


naty83
Posts: 77
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: spania

Re: Sala de nunti

Post by naty83 »

Iulia sunemi te rog ce tine de meniul pentru copii si a muzicantilor ,fotograf,dansatori cita a iesit de persoana?La fel ca si invitati?


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Admin »

naty83 wrote:Iulia sunemi te rog ce tine de meniul pentru copii si a muzicantilor ,fotograf,dansatori cita a iesit de persoana?La fel ca si invitati?
Salut. Meniul pt copii, fotografi, muzicanti si dansatori e de 250 lei/persoana. La noi in general nu au luat in calcul cei 8 copii pentru ca erau cam micuti.


naty83
Posts: 77
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: spania

Re: Sala de nunti

Post by naty83 »

Mersi mult iulia


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Admin »

Image

Asa a aratat masa la Aniversari la nunta mea. Sa atrageti atentia, pt 140 oameni am adus 8 kg de ciocolate. Asa au zis ei dar pe mese erau puse cred, nici 4 kg. Sa aduceti mai putin, nu atat cat zic ei. Sa aveti grija sa inteleaga bine stapanii restaurantului cum si pt cine sunt locurile (inclusiv copiii). In rest, au fost super amabili si atenti. Inca ceva fff important pt orice nunta si orice restaurant: faceti nunta vineri (altfel riscati sa vi se puna pe masa mancare ramasa de la alta nunta). La noi mancarea a fost buna dar totusi... e posibil sa fi fost mancare de la nunta de vineri ;) Orice e posibil.


naty83
Posts: 77
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: spania

Re: Sala de nunti

Post by naty83 »

mersi mult Iulia pentru informati ca e inportant sa stim aceste lucruri


zynka
Posts: 20
Joined: 24 May 2010, 23:00

sala nunti

Post by zynka »

Noi facem nunta la Causeni! Am vrut si noi la Chisinau,dar in ianuarie cand am inceput sa cautam restaurante,deja erau ocupate toate pina in noiembrie.Asa ca,mai de voie,mai de nevoie..Localul e frumos,si mai ieftin decit la Chisinau,si decit sa fac la Chisinau undeva in suburbie,o sa facem acolo.facem to in ziua aia pe 25 septembrie cununia religioasa in chisinau,foto,video sedinte ce mai e.Apoi plecam cu masina acolo,maxim o ora pina acolo,si pe drum ne mai oprim pt a face poze..Si eu si VS suntem din raionul Causeni,asa ca nu va trebui sa-i chinuim pe toti cu drumul la chisinau..


nataly1
Posts: 9
Joined: 25 May 2010, 23:00

NOVAS RULEZZZ

Post by nataly1 »

Cred ca Novas e Nr. 1

Foarte mult mia placut !!!


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by WHO »

Nustiu daca ar fii bine o tema noua,dar am sa scriu aici,cum va decorati salile de nunta....ce idei aveti?


Locked