Domnişoarele de onoare

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Silvia7
Posts: 2
Joined: 01 Jun 2015, 12:33

Re: Domnişoarele de onoare

Post by Silvia7 »

vicktoritza nu dati rochiile in chirie ? sau le vindeti? multumesc


Silvia7
Posts: 2
Joined: 01 Jun 2015, 12:33

Re: Domnişoarele de onoare

Post by Silvia7 »

vicktoritza wrote:Daca doresti culoarea albastru, putem ajuta.
Image
Image
Ma scuzati ca intervin, victoritza dati rochiile in chirie ? sau poate le vindeti?
multumesc


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Domnişoarele de onoare

Post by vicktoritza »

Silvia7 wrote:
vicktoritza wrote:Daca doresti culoarea albastru, putem ajuta.
Image
Image
Ma scuzati ca intervin, victoritza dati rochiile in chirie ? sau poate le vindeti?
multumesc
Da, le dam in chirie. Hai in privat scriemi. Sau pe fb https://www.facebook.com/victoritabucsanu


keyt
Posts: 5
Joined: 06 Dec 2015, 22:27

Re: Domnişoarele de onoare

Post by keyt »

Olicika ,Salut! Sunt foarte frumoase domnisoarele tale...nu dai in chirie rochitele???


keyt
Posts: 5
Joined: 06 Dec 2015, 22:27

Re: Domnişoarele de onoare

Post by keyt »

Olicika ,Salut! Sunt foarte frumoase domnisoarele tale...nu dai in chirie rochitele???


keyt
Posts: 5
Joined: 06 Dec 2015, 22:27

Re: Domnişoarele de onoare

Post by keyt »

Olicika ,Salut! Sunt foarte frumoase domnisoarele tale...nu dai in chirie rochitele???


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Domnişoarele de onoare

Post by vicktoritza »

keyt wrote:Olicika ,Salut! Sunt foarte frumoase domnisoarele tale...nu dai in chirie rochitele???

Da, le dam !


keyt
Posts: 5
Joined: 06 Dec 2015, 22:27

Re: Domnişoarele de onoare

Post by keyt »

ce marimi sunt?? si care este pretul??? eu am nevoie pe 1 octombrie 2016


keyt
Posts: 5
Joined: 06 Dec 2015, 22:27

Re: Domnişoarele de onoare

Post by keyt »

Olecika wrote:Iata si fetele mele :)

Image

Image

Image

La noi domnisoarele de onoare au fost prietenele mele. Sa zic ca m-au ajutat inaintede nunta nu as putea, am facut totul singurica, doar din motivul ca asa am dorit si nu am incredintat nimanui nimic :D

La nunta insa si pe parcursul zile au fost foarte bravo. Implicate in tot.
Vorniceii la fel, au fost prietenii sotului. Si a fost aceeasi situatie.

Un sfat: Daca vorniceii nu se cunosc intre ei, atunci este oportun sa organizati o intimlnire neformala cu toti inainte de nunta, un frigarui sau ceva de genul. Astfel, ei se vor cunoaste intre ei si la nunta va fi mult mai vesel. Ve-ti scurta timpul de acomodare. MAI ALES VORNICELUL SI VORNICICA DE ONOARE :D
Olicika...rochitele domnisoarelor de onaore nu se dau in chirie???


Ole4ka
Posts: 2
Joined: 12 Sep 2016, 19:07

Re: Domnişoarele de onoare

Post by Ole4ka »

Salutare la toata lumea) care era mega implicata in pregatirile pentru evenimentul cel mai important si unic din viata fiecarei persoane, (poate nu si unic))) pt unii). Ceea ce facut de fapt sa-mi creez un cont pe acest sait odata ce am dat de el este chestia ca recent mi sa propus sa fiu Vorbicica de Onoare. Am fost surprinsa placut dar totodata m-au cuprins niste sentimente de incertitudine, teama etc. La drept vorbind nu stiu in detaliu ce trebuie sa faca o domnisoara de onoare, cum trebuie sa le faca ( f demultisor nu participat la nunta + nu am aceasta experienta in trecut). In acest sens, vin cu o mare si serioasa rugaminte catre VOI. Mersi din start celor care sunt foarte receptivi la postarea mea. Please ajuta-mi cu sfaturi: referitor la responsabilitatile Vornicelei de onoare, daca este cu putinta chiar si in detalii mici)))


Post Reply