PhotoBooth

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: PhotoBooth

Post by CristinaB »

Mariashka deci o posibila comanda la noi ar fi efectuata in urmatorul mod:
1.Mirii ne dau pozele sau cerintele lor fata de design-ul banerului minim cu 2 saptamini inainte de eveniment,ca noi sal putem face si modifica in caz ca mirii se razgindesc sau ceva nu le convine.Lucrul acesta costa 200 lei.

2.Dupa ce facem designul il dam la printare,care dureaza cam 1 saptamina. Dimensiunea banerului este: 2m 20 * 3m60 . Acest baner ramine mirilor. Printarea banerului costa 600lei .

3.In dimineata nuntii noi venim si instalam banerul si il pregatim pentru nunta .Mirii cind vin la sala totul este gata. Dimineata dupa nunta venim si il stringem si il luam. Chiria carcasei costa 500 lei.

Deja suplimentar se achita drumul caci trebuie sa facem 2 drumuri sa-l instalam si sa-l stringem.
Sper ca am fost explicita! :P :P


Image
MARIASHKA_1
Posts: 49
Joined: 06 Sep 2012, 22:12

Re: PhotoBooth

Post by MARIASHKA_1 »

am inteles.dati va rog un numar de kontact..ka la timpul potrivit sa luam legatura ;)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: PhotoBooth

Post by CristinaB »

MARIASHKA_1 wrote:am inteles.dati va rog un numar de kontact..ka la timpul potrivit sa luam legatura ;)
068-25-55-01 Cristina


Image
ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: PhotoBooth

Post by ecaterina »

Image

Fetelor, va readuc aminte de panoul meu.
Puteti sa puneti pozele voastre in ramele mici. Deasemenea, va oferim un set de mustati pe betisor in arenda, intra in pretul arendei panoului.


Victoria15.06.2012
Posts: 3
Joined: 03 Nov 2012, 19:47

Re: PhotoBooth

Post by Victoria15.06.2012 »

Salut! daca nu e mare secret, cit te-a costat sa-l faci?


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: PhotoBooth

Post by ecaterina »

Image

Panoul poate fi folosit atat la nunti, cat si la cumatrii, aniversari etc.... ;)


Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: PhotoBooth

Post by Fefe »

LaSposa wrote:Merci mult pentru panou,invitatilor foarte mult le-a placut si chiar cu placere s-au fotografiat!!De asemenea, a fost apreciata si ideea cu sageata noastra, la intrare, la care noi am adaugat 30 de baloane de la fotosesia de dimineata, suuuper))
Dar care e faza cu sageata? Detalii va rog:)


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: PhotoBooth

Post by tancha_ru86 »

Fefe wrote: Dar care e faza cu sageata? Detalii va rog:)
o sa iti raspund eu. este vorba de un semn indicator (o sageata) care arata incotro are loc nunta si pe care scrie numele mirilor sau/si wedding. e de design, nu are o utilitate anume. de exemplu:

Image Image


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: PhotoBooth

Post by Fefe »

tancha_ru86 wrote:
Fefe wrote: Dar care e faza cu sageata? Detalii va rog:)
o sa iti raspund eu. este vorba de un semn indicator (o sageata) care arata incotro are loc nunta si pe care scrie numele mirilor sau/si wedding. e de design, nu are o utilitate anume. de exemplu:

Image Image
Multumesc mult!!! :D


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: PhotoBooth

Post by ecaterina »

Ce este un “PhotoBooth”?
Este un loc special amenajat pentru a face fotografii putin mai diferite la petreceri (nunti, botezuri sau aniversari).
Pentru nunta noastra, impreuna cu sotul, am pregatit panou pentru fotografiere. Apoi, la pauza noi am propus invitatilor sa se pozeze langa el. Invitatii au apreciat ideia, si s-au fotografiat cu bucurie, atat tinerii, cat si mai multe perechi mai in varsta. Deasemenea, PhotoBooth-ul in pauza a influentat foarte pozitiv asupra dispozitiei invitatilor si atmosferei de la sarbatoare!
imaginile le puteti vedea pe pagina 1 in tema


Post Reply