PhotoBooth

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: PhotoBooth

Post by ecaterina »

Pentru toate nuntile, cumatriile, zile de nastere si alte evenimente din februarie si martie = anuntam pretul redus pentru arenda panoului foto = doar 300 de lei + arvona, care o intoarcem inapoi la restituirea panoului + dvs o transportati dus-intors.
Last edited by ecaterina on 27 May 2013, 16:55, edited 1 time in total.


User avatar
tsvetok
Posts: 115
Joined: 05 Mar 2012, 11:53
Location: Chisinau
Contact:

Re: PhotoBooth

Post by tsvetok »

Fetelor, iata ceva idei pentru fotografiat+cu ce sa va distrati oaspetii la nunta

http://theweddingblog.jimdo.com/2012/05 ... %BA%D0%B5/


In the end it's not going to matter how many breath you took, but how many moments took your breath away...Image
User avatar
marinka2090
Posts: 23
Joined: 06 Jun 2012, 14:47

Re: PhotoBooth

Post by marinka2090 »

ecaterina wrote:Pentru toate nuntile, cumatriile, zile de nastere si alte evenimente din februarie si martie = anuntam pretul redus pentru arenda panoului foto = doar 200 de lei + arvona, care o intoarcem inapoi la restituirea panoului + dvs o transportati dus-intors.
Salutare! eu as vrea tare mult panoul pentru nunta mea, nunta e in iunie, dar vreau sa stiu cum se monteaza el, adica are vre-un stativ special de care dispuneti, poate aveti vre-o poza ca sa vedem, merci :)


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: PhotoBooth

Post by ecaterina »

marinka2090 wrote:
ecaterina wrote:Pentru toate nuntile, cumatriile, zile de nastere si alte evenimente din februarie si martie = anuntam pretul redus pentru arenda panoului foto = doar 200 de lei + arvona, care o intoarcem inapoi la restituirea panoului + dvs o transportati dus-intors.
Salutare! eu as vrea tare mult panoul pentru nunta mea, nunta e in iunie, dar vreau sa stiu cum se monteaza el, adica are vre-un stativ special de care dispuneti, poate aveti vre-o poza ca sa vedem, merci :)
Buna! Desigur, se poate. El are doua picioruse, care se scot la transportare, si se prind cu "shuruburi" de insasi panoul (din partea din dos).
Partea din dos tot e ingrijita, frumoasa, la fel de verde ca si in fatza. Poza din spate nu am. Trebuie sa imprimati poze pentru ramele mici.

Si, daca va decideti, rezervati data ;)


Victoria15.06.2012
Posts: 3
Joined: 03 Nov 2012, 19:47

Re: PhotoBooth

Post by Victoria15.06.2012 »

ecaterina wrote:Daca intentionati sa luati panoul in arenda, rezervati data din timp.
Plus, ca bonus, oferim in arenda cu panoul ochelari haiosi pe stick gratuit ;)
Ecaterina, ma intereseaza photobooth-ul tau, insa as vrea sa stiu este posibil de a modifica culoarea? la mine nunta e violet-auriu si verdele nu mi se prea potriveste; sau daca il vinzi, spune-mi cit costa. Iti multumesc


babylush
Posts: 6
Joined: 27 May 2013, 10:42

Re: PhotoBooth

Post by babylush »

[quote="ecaterina"]Ce este un “PhotoBooth”?
Este un loc special amenajat pentru a face fotografii putin mai diferite la petreceri (nunti, botezuri sau aniversari).
Pentru nunta noastra, impreuna cu sotul, am pregatit panou pentru fotografiere. Apoi, la pauza noi am propus invitatilor sa se pozeze langa el. Invitatii au apreciat ideia, si s-au fotografiat cu bucurie, atat tinerii, cat si mai multe perechi mai in varsta. Deasemenea, PhotoBooth-ul in pauza a influentat foarte pozitiv asupra dispozitiei invitatilor si atmosferei de la petrecere.
Acum noi oferim panoul nostru in chirie.


Eu veau sa inchiriez panoul tau, imi poti da un numar de telefon sa te contactez?


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: PhotoBooth

Post by ecaterina »

Victoria15.06.2012 wrote:
ecaterina wrote:Daca intentionati sa luati panoul in arenda, rezervati data din timp.
Plus, ca bonus, oferim in arenda cu panoul ochelari haiosi pe stick gratuit ;)
Ecaterina, ma intereseaza photobooth-ul tau, insa as vrea sa stiu este posibil de a modifica culoarea? la mine nunta e violet-auriu si verdele nu mi se prea potriveste; sau daca il vinzi, spune-mi cit costa. Iti multumesc
Victoria, nu il vindem si nu avem posibilitate sa modificam culoarea, din pacate :)


User avatar
marinka2090
Posts: 23
Joined: 06 Jun 2012, 14:47

Re: PhotoBooth

Post by marinka2090 »

Salut! noi ne-am decis sa luam panoul pentru nunta noastra...pe 22 iunie este liber? daca da astept un numar de contact sa putem lua legatura! merci anticipat ;)


SSZ
Posts: 6
Joined: 08 Jul 2013, 00:10

Re: PhotoBooth

Post by SSZ »

salut!vreau si eu sa iau in chirie panoul pt data de 27 iulie?e liber?imi puteti lasa un nr de telefon?


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: PhotoBooth

Post by ecaterina »

am raspuns in privat ;)


Post Reply