Confesiuni de soţie

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by RoDiNkA »

Fetelor, astazi e 12.12.12 la ora 12:12 sa va puneti multe dorinte iar la 12:12:12 cea mai mare, mare, mare
Si fie ca toate dorintele noastre sa se realizezeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Confesiuni de soţie

Post by bride »

RoDiNkA wrote:Fetelor, astazi e 12.12.12 la ora 12:12 sa va puneti multe dorinte iar la 12:12:12 cea mai mare, mare, mare
Si fie ca toate dorintele noastre sa se realizezeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
:) Deja am pus o dorinta,sper sa se indeplineasca. Totodata azi e ziua de nastere a sotului..sarbatoare dubla :)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by marcelushka »

bride wrote:
RoDiNkA wrote:Fetelor, astazi e 12.12.12 la ora 12:12 sa va puneti multe dorinte iar la 12:12:12 cea mai mare, mare, mare
Si fie ca toate dorintele noastre sa se realizezeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
:) Deja am pus o dorinta,sper sa se indeplineasca. Totodata azi e ziua de nastere a sotului..sarbatoare dubla :)

mmmmmmmmmmm ce frumos ....... Sarbatoare frumoasa voua si cu adevarat sa se indeplineasca dorinta....

Fetelor eu la toate va doresc sa fiti inplinite din toate punctele de vedere, dar si mai mult va doresc dragoste, respect si cit mai multa caldura si liniste in familii.


User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Confesiuni de soţie

Post by bride »

marcelushka merci mult.Tie la fel iti doresc in familie multa fericire, dragoste si intelegere ;)


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Confesiuni de soţie

Post by tancha_ru86 »

Fetelor mi s-a intamplat o chestie ciudata, in ultimile zile am visat una alta si ma trezeam destul de agitata. Azi dimineata ma pomenesc ca sotul imi zice ce a visat si coincidenta sau nu am avut aceleasi vise in fiecare seara, fara ca subiectul visului sa ne fi influientat in viata de zi cu zi in vreun fel, in ultimul timp, nu s-a discutat despre vreun subiect asemanator si n-am avut nici o discutie care macar sa aiba legatura cat de apropiata cu visul. Hai visezi odata, dar mai multe nopti la rand amandoi sa avem aceleasi vise... Mi se pare tare ciudat si totodata infricosator.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Confesiuni de soţie

Post by CristinaB »

Tancha, in ultima saptamina am si eu visuri care nu au legatura cu realitatea sau cu impresiile din viata de zi cu zi!! Sotul spune ca de saptamina aceasta luna incepe sa-si schimbe pozitia ceva de genul dat,legat de schimbarile preconizate de calendarul Maya..Si cica aceste schimbari se vor rasfringe asupra noastra prin ridicarea tensiunii, dureri de inima, dureri de cap....Poate si visurile sunt legate de aceste schimbari... Sper sa treaca , ca nu pot nici ziua sa fiu fresh, stau plouata toata ziua si nici nu ma satur de somn... :roll:


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Confesiuni de soţie

Post by tancha_ru86 »

Nu anume visul ma pune pe ganduri, ci faptul ca eu cu sotul visam acelasi lucru, in acelasi timp de cateva zile si n-am stiut pana azi. de dimineata cand mi-a zis ce a visat eu mi-am dat seama ca am visat la fel si dupa o discutie am ralizat ca avem acelasi vis de cateva zile, amandoi. asta mi s-a parut ciudat. eu sunt una din persoanele care viseaza tare mult si nu ma sperie visele, sunt obisnuita, am visat de toate (inclusiv cum ar veni sfarsitul lumii, varianta mea) :D, mirese, copii care cica prevestesc lucruri rele, ceea ce la mine nu nu s-a adeverit pentru ca eu nu cred in vise.

Am inceput sa ma gandesc la faptul ca poate intradevar cand dormi sufletul sau mai stiu eu ce alta parte nefizica a noastra se departeaza de corp si poate se intalneste la propriu cu o anumita persoana. No, gata cred ca am inceput sa vorbesc aberatii, nu stiu ce sa zic. Sau eu o iau razna sau exista o explicatie plauzibila in toata povestea asta. nu e prima data cand visam la fel in acelasi timp.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Confesiuni de soţie

Post by CristinaB »

Tancha, iti spun eu tratamentul !!! Luna de miere trebuie!!!


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Confesiuni de soţie

Post by tancha_ru86 »

CristinaB wrote:Tancha, iti spun eu tratamentul !!! Luna de miere trebuie!!!
Ai pus punctul pe i , cred..


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
nadiusah891
Posts: 36
Joined: 23 Nov 2012, 11:10

Re: Confesiuni de soţie

Post by nadiusah891 »

Mie asa imi placea sa va citesc povestile, confesiunile..... Parca ma simteam in locul vostru si abia asteptam sa vina si pentru mine ziua cea mare sa imi schimb statutul in "sotie", dar voi asa pasive sunteti....


Post Reply