Invitati Speciali

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Invitati Speciali

Post by Olecika »

Flower,

Daca vrei cumva sa distrezi invitatii, poti vb cu moderatorii despre concursuri ceva sau momente speciale pe care ar putea sa le organizeze ei.
Cu toate ca mie nu imi plac concursurile la nunti :) , am inteles ca uneori ele chiar isi au rostul :)

Bafta !


Vitaminka
Posts: 10
Joined: 18 Jan 2016, 02:01

Re: Invitati Speciali

Post by Vitaminka »

Salutare fetelor! Spuneti-mi va rog care dintre voi cheama la nunta invitati speciali ?pe cine din vedele autohtone ati ales sau pe cine recomandati ?si nu in ultimul rind ce preturi au interpretii alesi ?


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Invitati Speciali

Post by Kitsurica »

Vreau sa reinoiesc tema data, ce invitati special ati avut la nunta, sau veti avea , si cit va costat prestatia pentru 1 ora sau 45 min, cum a fost?


anisoaraBaciu
Posts: 16
Joined: 29 Feb 2016, 13:47

Re: Invitati Speciali

Post by anisoaraBaciu »

Kitsurica wrote:Vreau sa reinoiesc tema data, ce invitati special ati avut la nunta, sau veti avea , si cit va costat prestatia pentru 1 ora sau 45 min, cum a fost?
eu am o alta privire in privinta de invitati speciali la nunta mea...Nu vad rostul lor si chiar aici pot sa zic bani perduti...Eu mai bine dau bani buni formatia cu muzica vie si voce vie, nu am placere sa vina cineva pe nume artist si sa-mi arate doar prezenta lui (nu cinta doar fonograma) cere mult si la urma poate sa-ti zica hai mai repede ca merge si alte comenzi. Sorry chiar de loc nu ma uit pozitiv in privinta aceasta....
Sau am avut o discutie cu o formatie, de Adriana Ochisanu si Anisoara Dabija, baieti mi-au lamurit daca as invita una din ele pe o ora la nunta, sa nu cinte pe fonograma ci cu baieti cu instrumente ...asta e ok dar altfel nu stiu


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Invitati Speciali

Post by Kitsurica »

fiecare cu preferintele sale, si cel mai bine e atunci cind faci asa cum vrei, noi luam Dj, deci as fi vrut sa am pe cineva care ar cinta live citeva cintece, nu imi doresc invitat special deloc, insa as vrea sa schimb putin atmosfera, astfel vreau sa aud la nunta interpretata live o piesa care mie imi place mult, doar ca mi s-a spus o suma mai mare decit eu preconizam, deci as vrea putin sa compar daca se merita, fiindca sa zic asa nu e chiar vedeta mare dar suma respectiva e frumusica si mai ales e pe juma de ora doar, deci care ar fi preturile cine stie?


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Invitati Speciali

Post by Buzik »

Eu cind initsial ma gindeam la fel sa iau pe cine doar pe vrio ora ma gindeam la Natalia Gordienko,e kam 5oo euro osa sau 45 min. din kite shtiu kam asta e suma kare cer mai multsi interpretsi.In lok de un simplpu interpret se poate de kemat un band ku un solist shi kitsiva instrumentishti shi suma va fi kam aceeashi p-ru 45 min.
Noi tot vroiam pe cineva dar pina la urma am ramas doar ku dj


Gabi
Posts: 3
Joined: 22 Mar 2016, 22:11

Re: Invitati Speciali

Post by Gabi »

Eu am so iau Natalia Gordienco, am fost la mai multe seri de petrece si mia placut


Post Reply