Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by cutsa »

Alina spune te rog daca pielea e grasa in zona T exista careva sanse ca machiajul de mireasa sa nu luceasca?


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by Olecika »

Fetelor, sa stiti ca si eu fac de vreo luna aceasta procedura, mm efectul asa si asa.. presupun ca ceva nu fac corect....


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by cutsa »

Olecika wrote:Fetelor, sa stiti ca si eu fac de vreo luna aceasta procedura, mm efectul asa si asa.. presupun ca ceva nu fac corect....
mmm.eu inca nu am inceput ca fac un curs de tratament.....astept sa termin si dupa mi-a spus dermatologul sa ma duc la tratament cu fosfor(nustiu ce presupune asta)...dupa asta o sa incerc...


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by Mary08 »

Salut, am fost putin ocupata, dar din kind in kind mai intru in vizita, kiar daca nu skriu...
Ok, merci pentru raspuns...dar fata nu devine cu timpul uleioasa, daca faci in toata ziua? Eu ma gindeam sa aplic ca pe o masca, de vreo 3 ori pe saptamina..de asta si am intrebat cum procedezi.


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by InnaM »

Olecika foloseshti uleiul potrivit tenului tau??

Eu inka sint foarte multzumita.

Mary potzi sa incerci shi asha, adica de 3 ori pe saptamina ca sa vezi. Nushtiu daca efecte vor fi aceleashi dar incearca.

Shi nu pielea nu ramine uleioasa ci din contra


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by Vio P »

Buna seara fetitelor, ce bine ca am descoperit tema aceasta, caci din pacate am si eu o problema cu tenul(si cu mine in general) In timp ce parul meu lung este uscat la varfuri si foooarte gras la radacini,incat mai mult de 48 de ore nu rezista,pare murdar si nu-l suport - fata este extrem de uscata,cineva din voi ati mai scris ca va chinuiti cu asa ceva,si stiti cum e.... scruburile oricat de fine,care ma gandeam ca imi vor inlatura celulele moarte si uscate,nu fac decat sa irite si mai tare,ajung sa ma usture pielea si sa se inroseasca,iar oricare masti,uleiuri,creme super grase pur si implu nu ma ajuta. cremele se astern peste pielea mea terna si arata inestetic,uleiurile se duc undeva in piele si ramane aceeasi uscaciune in scurt timp. Tin sa mentionez ca analizele mele sunt bune, apa beau circa 1.5 litri,dar la ale mele 55 de kg cred ca e suficient. mananc pe cat posibil alimente sanatoase. Ce-i cu mine atunci??? Exista vreun remediu-minune pentru pielea uscata si foarte lipsita de viata??? AJUTATI-MA, PLEASE! Aleena,cu siguranta ai ceva si pentru mine. mai am 7 luni pina la nunta si poate reusesc sa scap definitiv de problema,care e chiar mai grava decat parul gras. Astept,va multumesc anticipat


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by n-doinita »

Incearca vitaminele Лакто-Фильтрум , deoarece problema poate veni din interior.. Cauta in google si vei gasi mai multe informatii


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by Vio P »

n-doinita wrote:Incearca vitaminele Лакто-Фильтрум , deoarece problema poate veni din interior.. Cauta in google si vei gasi mai multe informatii
mersi frumos,imi notez:) sper sa fie cu folos


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by n-doinita »

cu placere...ce tine de masca de fata,pot sa-ti recomand una care indradevar imi hidratreaza pielea foarte bine,caci si la mine e uscata..daca ai nevoie iti scriu in privat


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Trucuri pentru frumusete ( oferite de Alina Braileanu )

Post by Vio P »

n-doinita wrote:cu placere...ce tine de masca de fata,pot sa-ti recomand una care indradevar imi hidratreaza pielea foarte bine,caci si la mine e uscata..daca ai nevoie iti scriu in privat
SCRIE-MI,PLEASE PLEASE PLEASE :oops:


Post Reply