Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
lika
Posts: 43
Joined: 06 Jan 2012, 00:00

Re: Sala de nunti II

Post by lika »

Si au am auzit ca la Codru cu bucatele au fost probleme, administratorul sa schimbat si chiar daca apar unele probleme n-ai cu cine vorbi
da salile sunt frumoase, nustiu daca se merita sa riscati...


Volume
Posts: 2
Joined: 08 Jul 2014, 18:13

Re: Sala de nunti II

Post by Volume »

Blowyourmind wrote:Buna fetelor!! Stie cineva ceva despre sala de nunti Voyage (dupa Ialoveni) ????

Voi ati bronat petru 6 iunie 2015? :) noi tot am fost si ne-am uitat acolo.


alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Sala de nunti II

Post by alinadan88 »

Blowyourmind wrote:Buna fetelor!! Stie cineva ceva despre sala de nunti Voyage (dupa Ialoveni) ????
Nu am sarbatorit nici o nunta in acest local, dar vom sarbatori nunta noastra pe 08.08.2015, am fost si am vazut pina cind ne aranjaza totul, designul, sala de dans, ograda......o sa vedem deama cum o sa fie cu deservirea si bucatele, dar dupa parerile de pe forum speram sa fie totul bine!!!! Succes!


dorinabus
Posts: 4
Joined: 13 Jul 2014, 22:34

Re: Sala de nunti II

Post by dorinabus »

[quote="olesea88"]Hello!
Vreau ceva feedback referitor la sala de nunti "Codru", de la telecentru. A fost cineva? Vrem sa o bronam, dar nu suntem convinsi de atarnarea lor. - See more at: viewtopic.php?f=2&t=2119&start=460#sthash.vnmYRSjC.dpuf

Am facut acum o luna nunta la Codru...no comment... mi-a placut si flexibilitatea personalului (nu asi zice ca am fost ce-a mai putin capricioasa mireasa) si sala... de bucate nu mai zic... foarte bine, frumos si delicios. Dupa ce am arvonat sala, am inceput sa caut pe forum mai avansat, ma pus in garda informatia de aici,dar mai tirziu am inteles ca au fost salile in chirie si acum proprietarul le-a luat inapoi si ca nu s-au despartit ok ... presupun eu ca foshtii chiriasi pe forum le fac publicitate proasta...ca salile intradevar sunt frumoase si gatesc bine... recomand


dorinabus
Posts: 4
Joined: 13 Jul 2014, 22:34

Re: Sala de nunti II

Post by dorinabus »

lika wrote:Si au am auzit ca la Codru cu bucatele au fost probleme, administratorul sa schimbat si chiar daca apar unele probleme n-ai cu cine vorbi
da salile sunt frumoase, nustiu daca se merita sa riscati...
Am facaut acum o luna nunta acolo la Codru , cu vre-o 2 luni inainte de nunta am auzit si eu cite ceva,dar cu frica am mers mai departe. Intradevar s-a schimbat cineva acolo din administratie apoi am inteles ca a revenit personalul vechi...au avut ceva acolo ,dar cum am inteles, totul s-a rezolvat...
Noi am avut parte de o nunta minunata,cu bucate delicioase si sala frumoasa si chiar administratoarea foarte pozitiva...de cite ori am apelat ne-a intrat in situatie.. Sfat: cind vreti sa aflati ceva despre o sala s-au alta, mai bine intrebati de cei care au sarbatorit in sala respectiva...in forum nu intotdeauna gasiti informtie veridica... aici pot fi si conflicte de interese si devii si mai confuza...
Last edited by dorinabus on 13 Jul 2014, 23:30, edited 1 time in total.


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sala de nunti II

Post by catiushka »

dorinabus ai venit tu la noi pe forum cu informatie veridica, ce ne faceam noi fara tine


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Sala de nunti II

Post by olesea88 »

Eu sunt de acord cu tine Catiushka .... Cu putin timp in urma au fost niste cunostinte de ale noastre la Codru nu mai era fosta admninistratoare ,dar era un domn , care le-a promis marea si sarea cind a vazut stapina mai nu a cazut jos ...cadouri muzicale ,usi schimbate si asa mai departe ...Si nu mai dati vina pe fostii arendatori ...ca stiti precis ca dupa fiecare nunta aveti scandal cu nuntasii ... dar tu aici ai aparut ca paduchele in frunte cu putina reclama ca nu mai are cine sa vo faca .


lika
Posts: 43
Joined: 06 Jan 2012, 00:00

Re: Sala de nunti II

Post by lika »

Am petrecut multe evenimente frumoase in acest local (Codru) dar cu vechii cheriasi, si de fiecare data ii recomand cu inima deschisa. Ii cunostem de la nunta surorii mele, apoi ea a fost nanasa etc.
Dar in aceasta primavara am avut ocazia sa fiu la un eveniment la care a fost inchiriata o alta sala, iar bucatale au fost comandate de la acest restaurant. Erau feluri de bucate de care nu puteai sa te atingi, am mincat doar sarmale si clatite pregatite de acasa.
Stiu ca cunoscuta mea a fost la ei ca sa i se intoarca macar o parte din bani.
N-am avut ocazia sa fiu la vreo petrecere la Codru cu actualii arendasi, desi traiesc in apropiere si au sali renovate, oricum nu au ajotajul pe care il aveau primii chiriasi.
Va doresc succes


marinab
Posts: 1
Joined: 06 Sep 2013, 21:34

Re: Sala de nunti II

Post by marinab »

catiushka wrote:dorinabus ai venit tu la noi pe forum cu informatie veridica, ce ne faceam noi fara tine
catiushka, lika, olesea88 e ridicol daca sincer :D ,am observat ca despre restaurantul Codru ca e rau, ca e nu mai stiu cum, doar voi dealogati(sau poate o persoana cu mai multe profiluri), ca cu care vorbesc si au fost acolo ,lauda restaurantul. Si eu la rindul meu o sa-l recomand,dar foarte straniu ca in toate parerile sus mentionate se accentuiaza ca chiriasii au fost excelenti :D, c-am exagerati !


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sala de nunti II

Post by catiushka »

marinab si dorinabus dealde voi aici pe forum stiti cit de multe sau multi am vazut :?: cu un singur mesaj pe forum si foarte interesate de o singura tema si aparatoare a unui singur local, voi sinteti ridicole/i sa credeti ca aici stau numai naivi sa creada in ¨informatia voastra veridica¨


Post Reply