Nunta la Cricova, Orasul Subteran

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
NataS
Posts: 1
Joined: 05 Feb 2015, 14:52

Nunta la Cricova, Orasul Subteran

Post by NataS »

Buna, cine dintre voi a facut nunta in restaurantul Orasul Subteran din s.Cricova?, sau poate ati participat la vreo ceremonie acolo. Ma intereseaza daca este loc suficient de dans pentru aproximativ 85-90 de persoane. Este cea mai mare ingrijorare a noastra :(
Ce alte minusuri mai are aceasta sala?


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Nunta la Cricova, Orasul Subteran

Post by heyapple »

NataS wrote:Buna, cine dintre voi a facut nunta in restaurantul Orasul Subteran din s.Cricova?, sau poate ati participat la vreo ceremonie acolo. Ma intereseaza daca este loc suficient de dans pentru aproximativ 85-90 de persoane. Este cea mai mare ingrijorare a noastra :(
Ce alte minusuri mai are aceasta sala?
Salut, fusesem la o petrecere acolo, în sala albă vreau să-ţi spun că spaţiu nu prea este, cel puţin pentru numărul de persoane pe care ţi-l doreşti, nu ştiu poate mai au o sală mai mare, dar din câte am văzut eu sunt doar două săli şi destul de mici. Foarte frumos înăuntru, din meniul pe care l-am avut noi totul a fost foarte gustos. Dacă totuşi vă decideţi să serbaţi nunta la ei numaidecât să aveţi pe masă un fel de carne cu legume la grătar, aranjat în straturi, n-o să regretaţi. Din neajunsuri pot să indic doar spaţiul. Baftă.


Post Reply