Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Pantofii de mireasă

Post by seyla »

Kisitoka, ma bucur ca ai gasit pantofi, in care o sa te simti bine toata seara, sant foarte buni, clasici, si nu vei avea nevoie sa te schimbi in alta pereche! Mie-mi plac! :D


Image
User avatar
diana23
Posts: 116
Joined: 03 May 2012, 12:53

Re: Pantofii de mireasă

Post by diana23 »

kisitoka wrote: eu tot miam luat de la Sandalini si tot nu sunt chiar de nunta, deja am dansat de 2 ori in ei si sunt foarte comozi si sunt fericita ca nu am luat alti pantofi. Fii linistita sunt tare simpatici.
aaa ce pantofi dragutii!!! citi cm are tocul?
iata la Sandalini nu am fost, multumesc pt sugestie, ma duc chiar astazi!!

am forte noi)) si cu sperante inainte la shping))
Last edited by diana23 on 16 Aug 2012, 11:43, edited 1 time in total.


User avatar
diana23
Posts: 116
Joined: 03 May 2012, 12:53

Re: Pantofii de mireasă

Post by diana23 »

RoDiNkA wrote:Diana, eu la fel am inconjurat toate magazinele din oras si nu gaseam nimic sa fie si frumoase, si comode si
Iata si incaltamintea mea,
P.S: Fetelor, sper sa nu ma judecati tare, am hotarat sa fiu mai nonconformista :oops:
tare draguti!! imi place combinatia alb-negru !
ne-am deprins noi sa clasificam "incaltaminte de mireasa", vad ca peste hotare cu pantofi de toate culorile se casatoresc si asorteaza cu buchetul, tare frumos!!


User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: Pantofii de mireasă

Post by tenora »

eu am rezistat toata ziua in pantofi, totul parca bine, cand ajung in sala, da pantofii mei cu podeaua din sala au inceput sa nu se impace :D :D se lunecau foarte tare. asa m-am speriat pentru primul dans. si ca sa nu risc am incaltat pe cei de rezerva si nu i-am mai descaltat pana dimineata. asa ca luati in considerare si acest moment mai ales daca aveti un vals mai rapid


Image
angellyka
Posts: 24
Joined: 11 Aug 2012, 23:44

Re: Pantofii de mireasă

Post by angellyka »

Uite fetelor cochetelor!....eu pot sa ma laud ca mi-am gasit pantofii ideali,i-am procurat de la zorile, sunt atit de comozi,si pentru ca eu sa ma simt in suflet altfel,le-am aplicat pietricele pe toc,pentru tot moftul acesta al meu mi-a luat 2 zile...am sa vii arat originali dupa care shi varianta mea finala,...nu ca m-as lauda,insa vreau sa ma impart shi eu cu ideea mea.(modelul este acesta din imagine,insa de culoare alba)
http://zorile.md/content/685


User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: Pantofii de mireasă

Post by kisitoka »

angellyka wrote:Uite fetelor cochetelor!....eu pot sa ma laud ca mi-am gasit pantofii ideali,i-am procurat de la zorile, sunt atit de comozi,si pentru ca eu sa ma simt in suflet altfel,le-am aplicat pietricele pe toc,pentru tot moftul acesta al meu mi-a luat 2 zile...am sa vii arat originali dupa care shi varianta mea finala,...nu ca m-as lauda,insa vreau sa ma impart shi eu cu ideea mea.(modelul este acesta din imagine,insa de culoare alba)
http://zorile.md/content/685
|
Simpatici, felicitari !!! sunt sigura ca sunt foarte comozi


Image
Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

seyla wrote:Rodinka, si de ce zici ca nu-s de mireasa?! Sant albi, frumosi, cu tocul "zebra"... Nu vad de ce sa-ti faci griji. Cand ai spus mai inainte ca nu-s de mireasa, imi imaginam niste pantofi babesti, fara toc, cafenii... si la asta ma asteptam! Eheheee, sant superbi pantofii tai, si daca mai zici ca-s super-comozi, atunci vreau sa te felicit cu alegerea facuta! O sa rupi ringul de dans, stiu cu siguranta! ;) :D
Multumesc mult, Seyla! :oops: Da nush de ce, imi faceam griji de ele...iata de ce si nu le aratam acest timp... Ma bucur enorm ca ti-a placut!!!
Kisitoka, da o maina calda, stim noi unde sa gasim comoditatea ;) Sper sa ne ajute pantofiorii nostri sa ne simtim maxim de comod cu ele pana dimineatsa!
Va multumesc mult fetelor, ma simt muuuuuuult mai bine dupa apreciere! :P


Image
clara
Posts: 232
Joined: 24 Feb 2012, 09:11

Re: Pantofii de mireasă

Post by clara »

RoDinka, super pantofii, :) sa ii porti sanatoasa si sa ai parte de cea mai frumoasa nunta...


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Clara, multumesc mult, sa dea Domnul!!! :P


Image
angellyka
Posts: 24
Joined: 11 Aug 2012, 23:44

Re: Pantofii de mireasă

Post by angellyka »

pentru fotosesiune am ales altii mai fashion ,insa pentru dans shi tot ce tine de seara distractiei cred ca se merita ceva josut shi comod....


Locked