Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by lummynel8 »

fetelor va dau un sfat,daca ati cumparat pantofi si va string dati-le la DOM BITA pe armeana si cu 40 lei le mai largesc ei...si mai cumparati la Mall la magazin Franzoni et 2 unde se vind colanti -cu 25 lei o perecuta de semi-koltuni care se pun pe picior au si pernuta si ajung la jumate de talpa sa nu roada la degete..tare m-au ajutat ele ;) recomand


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by nastyka »

AAA ce mi-i ciuda))) vreau shi eu sa ma impart cu poze... da iak mi s-a defectat telefonul, si fotoaparatu` demult ashteapta sa fie dus la reparatie))) mi-am mai luat in sfarsit si balerini, am dat super ieftin - nici 300 de lei)) poate totusi reusesc eu sa fac ceva si sa mai postez nishte poze...am ramas restantiera shi cu pantofii..de kand am promis sa-i arat..


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by nastyka »

Image

pantofii ii pun mai tarziu..


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Pantofii de mireasă

Post by seyla »

Dar cum faci cu rochia, cred ca e ajustata dupa inaltimea pantofilor cu toc... Eu nu ma incalt cu balerini, ca se va tavali rochia, si Doamne fereste, sa se rupa! :shock: Balerinii tai sant draguti! ;)


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by Alintush »

ce superbi balerini ai...foarte frumosi...
asteptam si pantofiorii :D


User avatar
diana23
Posts: 116
Joined: 03 May 2012, 12:53

Re: Pantofii de mireasă

Post by diana23 »

eu astazi tot colindind magazinele am gasit cam asa pantofi nud
http://coquette.blogs.com/coquette/missdior_patent.jpg doar ca au 10 cm...si acolo in magazin mi-era cam incomod sa stau in ei...

am fost la Sandalini, insa toate sandalele de vara s-au terminat :( speram sa gasesc si eu o pereche de sandale comode ca la kisitocika, buna alegere ai facut! p.s. dupa nunta nu ai sa vrei sa le vinzi?

am mai fost la zorile, o multime de pantofi negri si cafenii (nu bej ca as fi luat), ieftini si comozi, daca cineva doreste de toamna sunt numai buni!!


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by Girgana »

Eu am avut pantofi ceva asemanatori cu cei a lui kisitoka.I-am cumparat de la NCollection si am tsupait toata ziua in ei. Au fost foarte comozi. Daca sincer in viata de zi cu zi nu prea port asa incaltaminte,mai putin de 12 cm nu recunosc :D Asa ca ,daca cineva va fi interesat ,pot sa-i vind.

Image
Image


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by nastyka »

seyla da, o ajustez dupa cei cu toc, pe ashtia ii incaltz pe la sfirsite :) Rochia nu cred sa sufere foarte mult, dar pt orice eventualitate, cei de la salon mi-au spus k pot sa nu imi bat kapu k se va murdari tare sau ceva, e problema lor si curatatoria o achita tot ei :))


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by nastyka »

iata, ma tzin de cuvint :D poftim shi pantofii :
Image


angellyka
Posts: 24
Joined: 11 Aug 2012, 23:44

Re: Pantofii de mireasă

Post by angellyka »

nastyka
foarte frumoshi ,.....fashion!!!!!!!!!!mi-au placut enorm.....!


Locked