Cum atasam poze?

cristina_c
Posts: 12
Joined: 01 Apr 2012, 00:44
Location: Chisinau

Re: Cum atasam poze?

Post by cristina_c »

Image


cristina_c
Posts: 12
Joined: 01 Apr 2012, 00:44
Location: Chisinau

Re: Cum atasam poze?

Post by cristina_c »

in sfirsit mi-a iesit si mie :oops:


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Cum atasam poze?

Post by Dutsu »

nu se primeste la mine sa gasesc '''gazdueste imagine'' poate ca la mine meniul e in rusa in calculator... :(


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Cum atasam poze?

Post by Dutsu »

eu ma folosesc de googlechrome


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Cum atasam poze?

Post by seyla »

Dutsu, iata ce info util a dat Admin mai inainte:
Admin wrote:Un serviciu foarte comod este http://imgur.com/. Nu este nevoie de inregistrare. Dupa ce incarcati pozele imediat obtineti diferite tipuri de link-uri (pentru forum se foloseste link-ul BBCode).
Intri pe situl imgur.com, incarci o imagine de pe computer, copii linkul BBcode in fereastra unde scrii mesajul aici pe forum. Apesi butonul "previzualizeaza" de sub fereastra unde scrii mesajul ca sa vezi daca se primeste...
Bafta!


Image
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Cum atasam poze?

Post by Dutsu »

Image uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sa primit multumesc mulllllltttttttttttt :D


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Cum atasam poze?

Post by seyla »

Aceasta a fost coafura ta la nunta? Este ceva neobisnuit si interesant! ;)


Image
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Cum atasam poze?

Post by Dutsu »

da....este coafura mea dar nu la nunta ci la cununie caci nunta o vom face la anul.... :)


User avatar
LaSposa
Posts: 58
Joined: 27 Mar 2012, 14:06

Re: Cum atasam poze?

Post by LaSposa »

Fetelor, ajutati-ma va rog, in fereastra pentru mesaje nu imi apare butonul "Gazduieste o imagine". De ce oare? Ce sa fac?


User avatar
Maria & Nicolae
Posts: 12
Joined: 18 Aug 2012, 15:15
Location: Soroca

Re: Cum atasam poze?

Post by Maria & Nicolae »

LaSposa wrote:Fetelor, ajutati-ma va rog, in fereastra pentru mesaje nu imi apare butonul "Gazduieste o imagine". De ce oare? Ce sa fac?
LaSposa,
mai sus este explicat cum sa atasam poze in lipsa optiunii ''Gazduieste o imagine'' (nici la mine nu este), dar am urmat ce a spus Admin si se primeste. Cu ajutorul site-ului http://www.imgur.com. Incarci poza din calculatorul tau direct la ei pe site, in dreapta pozei apar o multime de-a coduri. Dupa care copii codul BBcode (message boards & forums) si il introduci in casuta de mesaje de aici de pe forum. Dupa dorinta, dai la ''previzualizeaza'' inainte de a trimite, pt a vedea daca se primeste. E foarte simplu :) Succes!
Image


Post Reply