Cum atasam poze?

Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Cum atasam poze?

Post by Anusca »

Se vede super, bravo :) Astept sampania :P


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Cum atasam poze?

Post by Anusca »

fetelor dar la mine nu sa primit sa atasez poza din rubrica costumul mirelui.... Crying or Very sad sa primit ca link, nu stiu de ce??????am facut parca tot cum trebuie.....
Asa si trebuie sa apara un link. LA mine tot apare diferit decit la Iulie in poze. Iata eu incerc sa mai atasez amu o poza si va zic pe pasi cum am facut eu deci:
1. Fac clik din bara de instrumente mai sus de cimpul unde scriu pe "Gazduieste o imagine, e al 15 patratel dak numarati de la stinga la dreapta, e semnul la o poza si park o discketa de cea veche unde pui informatia. Dupa ce am facut clik imi apare un o boxa de unde treb sa aleg poza care o vreau, deci aleg poza de la mine din calculator
2. Dupa ce am selecat-o fac click mai jos pe Host It. Eu cind fac asta mi se deschide o alta pagina de internet (http://img541.imageshack.us.....linkul e mai mare) mai jos pe pagin asta de net este poza mea iar desubt la poza este : Links to share your image: mai jos de asta este: Link, Direct link, Widget Code. Eu aleg Direct Link, il copii si dupa asta ma intorc inapoi la saitul nostru, in feresatra unde scriu si din bara de instrumente aleg urmatorul patratel care scrie " Introdu imaginea". E chiar urmatorul dupa "gazduieste imaginea" . Cind faci click pe el apare o ferestruica cu un OK in centru si in stinga semnul la infinit si un cimp liber, in cimpul liber fac "PASTE" la linkul cu imaginea care l-am copiat. Dupa ce am facut paste faci clik pe OK. Si asta ar trebui sa fie tot :) Nustiu cit de clar am explicat, sper ca cineva sa fi inteles :) Image


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Cum atasam poze?

Post by Anusca »

Tot imi apre pe email ca am notificare la aceasta rubrica dar cind deschid tot postul meu e ultimul si nu inteleg, oare eu nu vad sau chiar nu este nimic scris :)


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cum atasam poze?

Post by Admin »

Anusca wrote:Tot imi apre pe email ca am notificare la aceasta rubrica dar cind deschid tot postul meu e ultimul si nu inteleg, oare eu nu vad sau chiar nu este nimic scris :)
Poate e de pe alta data ;). Ce scrie in notificare?


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Cum atasam poze?

Post by Anusca »

Poate e de pe alta data Wink. Ce scrie in notificare?
N-are cum sa fie de pe alta data, ca mi-a aparut dupa ce am postat eu ultimul mesaj (acela cu detalii cum sa atasez poza)
Iata ce scrie in email
Primiti acest mesaj deoarece urmariti subiectul "Cum atasam poze?" pe Nunta in Moldova. Acest subiect a primit un raspuns de la ultima dvs. vizita. Puteti vizualiza raspunsurile selectind link-ul de mai jos. Nu va vom mai anunta de raspunsuri noi pana nu vizitati subiectul.


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cum atasam poze?

Post by Admin »

Image



Image

Va place? :P


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cum atasam poze?

Post by fluturash »

Nu-mi vine sa cred. Super tare! ;)


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Cum atasam poze?

Post by whitelady »

Image</noscript>[/img]


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Cum atasam poze?

Post by whitelady »

am reusit si eu ceva.......... dar se pare ca am dat introdu imagine


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Cum atasam poze?

Post by WHO »

fetelor ma scuzati am sa incerc sa atasez o paza,ca mai apoi sa va arat ce am,pantofii


Post Reply