Deciziile finale!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Deciziile finale!

Post by Liudocika2012 »

scarletteo wrote:Fotograful ne-a facut reducere de 50euro si ia 450euro, dar noi nu vom reusi sa facem pozele toate intr-o singura zi si pentru o zi in plus ia 100euro. Mie tare imi plac, sint o pereche Irina si Andrei, sint ambii pictori si imi place felul lor de a vedea lucrurile.

pozele lor sunt geniale, pacat ca VS nu apreciaza arta :evil: :cry:


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
veronika22
Posts: 4
Joined: 27 Nov 2011, 00:00

Re: Deciziile finale!

Post by veronika22 »

happynes wrote:Iata am si eu citevadecizii
Sala - Novas ;
Muzica - cei mai buni :D :D :D :D ;
Rochia -comandata din Ukraina ;
In rest cu foto -video mai ramine de inteles si desigur aranjarae salii ...dar asta mai aproape :D :D :D succes fetelor
sALUT HAPPYNES , as vrea sa stiu pe cine vei lua cu muzica , ai scris ca pe cei mai buni , cum se numesc ei si cam cit ar costa ???


happynes
Posts: 24
Joined: 03 Jul 2011, 23:00

Re: Deciziile finale!

Post by happynes »

veronika22 wrote:
happynes wrote:Iata am si eu citevadecizii
Sala - Novas ;
Muzica - cei mai buni :D :D :D :D ;
Rochia -comandata din Ukraina ;
In rest cu foto -video mai ramine de inteles si desigur aranjarae salii ...dar asta mai aproape :D :D :D succes fetelor
sALUT HAPPYNES , as vrea sa stiu pe cine vei lua cu muzica , ai scris ca pe cei mai buni , cum se numesc ei si cam cit ar costa ???
Buna veronika , eu nu am dat denumire la mzicanti fiindca ei nu o au , mai bine , aci sunt prietenii sotului meu , care au acceptat sa ne cinte la nunta (ei sunt din diferite formatii ), Slavic Stefanet, Valeriu Cascaval , Dorin Buldumea ,Oleg Antoci , la clapa e un barbat virtuoz totii ii zic Drapac (*da ca este familie sau...) nu stiu, Mihai Grosu si Cristina Pintilie (ea a fost profesoara de vocal la fabrica de staruri )ea va f si cu condusul(tamada) .Restu vor fi invitati surpriza, dar ei s7unt surpriza si nu spun :D .Daca ai sa ai nevoie de numere de telefoane poti apela ;)


veronika22
Posts: 4
Joined: 27 Nov 2011, 00:00

Re: Deciziile finale!

Post by veronika22 »

happynes wrote:
veronika22 wrote:
happynes wrote:Iata am si eu citevadecizii
Sala - Novas ;
Muzica - cei mai buni :D :D :D :D ;
Rochia -comandata din Ukraina ;
In rest cu foto -video mai ramine de inteles si desigur aranjarae salii ...dar asta mai aproape :D :D :D succes fetelor
sALUT HAPPYNES , as vrea sa stiu pe cine vei lua cu muzica , ai scris ca pe cei mai buni , cum se numesc ei si cam cit ar costa ???
Buna veronika , eu nu am dat denumire la mzicanti fiindca ei nu o au , mai bine , aci sunt prietenii sotului meu , care au acceptat sa ne cinte la nunta (ei sunt din diferite formatii ), Slavic Stefanet, Valeriu Cascaval , Dorin Buldumea ,Oleg Antoci , la clapa e un barbat virtuoz totii ii zic Drapac (*da ca este familie sau...) nu stiu, Mihai Grosu si Cristina Pintilie (ea a fost profesoara de vocal la fabrica de staruri )ea va f si cu condusul(tamada) .Restu vor fi invitati surpriza, dar ei s7unt surpriza si nu spun :D .Daca ai sa ai nevoie de numere de telefoane poti apela ;)
vezi in mesagerie , ti-am trimis un mesaj :D :D :D


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

poze

Post by INNA 2012 »

scarletteo wrote:Fotograful ne-a facut reducere de 50euro si ia 450euro, dar noi nu vom reusi sa facem pozele toate intr-o singura zi si pentru o zi in plus ia 100euro. Mie tare imi plac, sint o pereche Irina si Andrei, sint ambii pictori si imi place felul lor de a vedea lucrurile.
spune-mi te rog unde pot accesa site-ul lor ca sa vad pozele,ca ceea ce era scris in lista de pregatiri,pai imi arata eroare,ori eu caut nu asa cum trebuie :(


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Deciziile finale!

Post by Alintush »

1. Restaurantul- Sala Nuntii Lux
2. moderatorul- Anatol Melnic
3.muzica- Veaceslav Cotorobai si ...
4.foto/video - Best Studio
5. buchetele pentru vornicele,jartiera ...maruntisuri din astea
6.coafura- Sergiu Bacioi
7. machiaj- Iuliana Sandu
8.invitatiile -(in curs de pregatire)
Last edited by Alintush on 10 Dec 2011, 20:34, edited 2 times in total.


Alesika86

Re: Deciziile finale!

Post by Alesika86 »

1.Restaurantul-,,Casa mare''
2.Foto-Victor Prodan
3.Video-Radaslava
4.Muzica-Petru Ivancea.Ion Leontii
5.Moderator-Vika Beregoi
6.Coafura-Adelina Ipatii


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Scarletteo

Post by INNA 2012 »

Scarletteo,spune-mi te rog inka o data pe cine ai ca fotograf,ca eu nu reusesc sa-i accesez,imi arata eroare,unde pot vedea pozele lor?


marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Deciziile finale!

Post by marinka »

Restaurantul - Luceafarul
Muzica - Vatra
Video - ElegansStudio
Foto - www.jetaimefoto.com


nataly_o
Posts: 25
Joined: 28 Nov 2011, 00:00
Location: Deutschland

Re: Deciziile finale!

Post by nataly_o »

1. restaurant- Novas
2. moderator- Igor Sirbu (Akord)
3. muzica- Fratii Advahov
4. foto/video - www.simplu.md
5. coafura- Ion Turcanu
6. machiaj- Gabi Ciubara
7. decoratii- Boulevard Events

pin aici am ajuns cu pregatirile, dar mai sunt multe de facut, uhhh


Post Reply