Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

Fefe wrote:Noi am ales pe cei de la dance flash, sper sa raminem satisfacuti, mau impresionat cu dansurile lor moderne, nu vreau la nunta dans tiganesc...:)
spune-ne te rog mai multe despre dance flash, cite perechi ati avut si cit v-au costat? si mai ales ce parere aveti daca a trecut deja nunta ? merci


dyadya
Posts: 16
Joined: 10 Apr 2013, 15:49

Re: Dansatori

Post by dyadya »

Sweety wrote:Pentru cine este încă în căutarea dansatorilor:
Ansamblul ”Fluieraș” - la nunta noastră au fost mult mai buni decît în acest video și cînd ne-au luat la dansul țigănesc iubitului meu soț care zicea mereu că nu poate dansa deloc îi zburau picioarele așa că au rămas toți cu gura căscată!!!:))

Apropo, primul dans tot unul din ei ne-au învățat să-l dansăm - Olimpiu 069191748
si cit au costat costat sai luati pe ei?


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Dansatori

Post by Sweety »

dyadya wrote:
Sweety wrote:Pentru cine este încă în căutarea dansatorilor:
Ansamblul ”Fluieraș” - la nunta noastră au fost mult mai buni decît în acest video și cînd ne-au luat la dansul țigănesc iubitului meu soț care zicea mereu că nu poate dansa deloc îi zburau picioarele așa că au rămas toți cu gura căscată!!!:))

Apropo, primul dans tot unul din ei ne-au învățat să-l dansăm - Olimpiu 069191748
si cit au costat costat sai luati pe ei?
320 euro. Vă spun sincer că n-am regretat deloc. Sunt dansatori foarte buni și nu fac capricii de tipul ”asta nu facem” și nu mai știu ce... Eu nu vroiam dansul țigănesc, ei m-au convins și să știți că a meritat cu adevărat!


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

linacika wrote:Salut fetelor !


Va rog frumos cine imi poate da informatie cine sunt dansatorii ce aici (cu acordeoane) daca iati vazut la nunta si ce parere aveti ???

http://www.omino.md/51052659/
linacika ai mai gasit cine sint dansatorii din video??
Last edited by catiushka on 10 Sep 2013, 21:27, edited 1 time in total.


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Dansatori

Post by Olecika »

ESTE OARE ASTA UN FORUM PENTRU PUBLICITATE ??? !!!


Elenuta_c
Posts: 19
Joined: 18 Sep 2013, 14:47
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by Elenuta_c »

Fefe wrote:Noi am ales pe cei de la dance flash, sper sa raminem satisfacuti, mau impresionat cu dansurile lor moderne, nu vreau la nunta dans tiganesc...:)
spune-ne te rog mai multe despre dance flash, cite perechi ati avut si cit v-au costat? ne gindim si noi sa-i luam si stam la dubii


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

Olecika wrote:ESTE OARE ASTA UN FORUM PENTRU PUBLICITATE ??? !!!
Olecika tu la cine te adresezi?
pe forum nu se face pub aici se impartasesc impresiile si experientele
se cer parerile celor care cunosc mai multe,
tu mai sus ti-ai facut publicitate din cite am vazut


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

Elenuta_c wrote:
Fefe wrote:Noi am ales pe cei de la dance flash, sper sa raminem satisfacuti, mau impresionat cu dansurile lor moderne, nu vreau la nunta dans tiganesc...:)
spune-ne te rog mai multe despre dance flash, cite perechi ati avut si cit v-au costat? ne gindim si noi sa-i luam si stam la dubii
elenuta eu tot pe dance flash i-am ales, o sa ma coste o avere dar sper sa faca treaba buna, plus ca-s unicii care fac ceea ce vreau eu
de cum sunt ei sper sa ne spuna fefe, eu astept cu nerabdare raportul ei din dupa nunta :)


Buburuza2014
Posts: 82
Joined: 26 Jun 2013, 21:48

Re: Dansatori

Post by Buburuza2014 »

ASta cit ,,o avere"?


Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Dansatori

Post by Fefe »

Salutare, dance flash sunt bravo, isi merita banii, sunt adevarati profesionishti, mie mi-au placut: cum ne-au intimpinat, m-au ajutat cu florile la intimpinatul oaspetilor, au avut o tinuta impecabila. Dar pot sa va recomand si pe cei de la Art Studio repede, pe astea i-as invita pe 30 min ca un fel de shwo, puteti sa gasiti creatiile lor pe youtube, succese fetelor


Post Reply