Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
IREN
Posts: 7
Joined: 07 Feb 2014, 02:57

Re: Dansatori

Post by IREN »

Salutare tuturor !!! Eu i-am ales pe ansamblul Fluieras,pentru 2 perechi voi achita 300 eu...am inteles ca sunt bravo


lover
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2014, 23:36

Re: Dansatori

Post by lover »

2 perechi 300 euro?
vai de mine,dc asa scump?cite dansuri vor dansa?


lover
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2014, 23:36

Re: Dansatori

Post by lover »

desdemona barbalat,eu imi cer scuze,dar sunteti dansatoare?


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Dansatori

Post by desdemona barbalat »

nu am treaba cu dansurile....de ce intrebi?


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

desdemona barbalat wrote:nu am treaba cu dansurile....de ce intrebi?
se intreba si ea dupa comentriile tale (de altfel ca si mine :lol: ) ca-i vezi pe toti dansatorii ¨na skvozi¨ si toti nu stiu cum la tine is ¨levie¨ :lol:


lover
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2014, 23:36

Re: Dansatori

Post by lover »

da catiushka asta a fost ideea,vad des comentarii doar de rau,adica da este undeva de bine,dar referitor la populare am observat ca la multe colective spune ca e rau,si are argumente vaste,care un simplu om,nustiu eu personal nustiu asa detalii,si cuvinte ca popular-etno,razasasca cei asta? vad ca nici nu recomanda,dar nici de bine nu spune,si de aici chiar intrebarea,poate intradevar ai ceva legatura cu dansatorii,plus scrii cel mai ades aici la dansatori,si de la bun inceput tot ce faceai era ca la orice comentariu al oriarei mirese cu ceva detaliile despre dansatori,scriai PUBLICITATE ..de aici si intrebarea.


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Dansatori

Post by desdemona barbalat »

oare ti-am comentat cas leviie?....citeste atent si juteca corect....nu am comentat pe nimeni sub forma negativa,pe youtube scrie dansatori la nunti si vezi o multime si vezi de care vrei.dar fiecare isi expune parerea sa..dansatori elit ia-am considerat de rai dansatori?...am zis ca sunt buni in stilul lor sportiv dar uvii la popular e ceva aparte. si am sugerat o ideie ba chiar doua....si daca tot insisti ca sunt dansatoare te rog mult zi-mi numele...am comentat si in lista de foto-video poate sunt fotograf sau ba chiar video-operator,am comentat si in lista muzicantilor la fel ma vei considera de muzician sau vocal (de genu femenin sau masculin) mam si interesat de o rochie de mirea poate la un salon lucrez....e ceva absurd...si nu am insistat sa alegeti oarecare trupa de dansatorii....


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Dansatori

Post by desdemona barbalat »

de numele popular etno si rasasasca este denumint pe video la oarecare dansatori....


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Dansatori

Post by desdemona barbalat »

lover ma scuzi dar nu am intales ce scriam? publicitate?...unde?


lover
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2014, 23:36

Re: Dansatori

Post by lover »

ma scuzati,dar drage mirese,nu va dati provocarii,decidetiva singurele ce va place,intradevar uitativa in youtube :D
dar desdemona barbalat,nu am timp sa-ti demonstrez,dar daca ma apuc,o fac,si o arat,dar un sfat,suntem pe forum,si nu e necesitatea sa demonstrezi atita negativitate,iritatie...control,si iarasi control..


Post Reply