Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Rusu2015
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2015, 18:15

Re: Dansatori

Post by Rusu2015 »

la noi vor dansa cei de la Veselia!spersa faca veselie! :D


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Dansatori

Post by cicelu »

Rusu2015 wrote:la noi vor dansa cei de la Veselia!spersa faca veselie! :D
rusu2015 ce pret au dansatorii,si ati semnat ceva contract.


lenutika23
Posts: 19
Joined: 18 Oct 2014, 18:46

Re: Dansatori

Post by lenutika23 »

noi vom avea dansatorii de la PREMIUM EVENTS.....mi s-au parut foarte originali, sper sa faca treaba


Rusu2015
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2015, 18:15

Re: Dansatori

Post by Rusu2015 »

cicelu wrote:
Rusu2015 wrote:la noi vor dansa cei de la Veselia!spersa faca veselie! :D
rusu2015 ce pret au dansatorii,si ati semnat ceva contract.

nu, ramine sa lasamceva avans-costul 200 euro pentru 2 perechi.


sarafishka
Posts: 3
Joined: 07 May 2015, 14:32

Re: Dansatori

Post by sarafishka »

Fleur de lis wrote:Salut fetelor, noi totusi am decis sa renuntam la cei de la Exclusive, am vazut ceva dansuri pe youtube si mi-au parut cam slabi. Deja eram decisa sa achit cat n-ar fi doar sa fiu sigura ca voi avea dansatori foarte buni, insa din pacate pana m-am gandit eu Dance Flash deja erau ocupati, Dansatori.md la fel, sincer ma disperasem cu totul ca am "scapat" pe cei mai buni. Zilele astea am vorbit cu cei de la Just Friends Dance Academy, imi plac mult dansurile lor moderne (nu am dubii ca vor dansa bine anume aceste dansuri), dar taaaare mult mi-i frica ca sunt slabi in dansuri moldovenesti (la ei de baza sunt dansurile moderne), nu am gasit nici un video pe net si nu am posibilitate sa merg la ei la oficiu. Pleeeeeeeeease, poate cineva ia vazut sau a auzit de ei, scrieti va rog! Trebuie sa achit avansul, dar as vrea mult sa aud macar o alta parere...
dansatori.md si just frends sunt aceeasi is foarte buni recomand
http://www.marry.md/ru/catalog/dansator ... fault.aspx


sarafishka
Posts: 3
Joined: 07 May 2015, 14:32

Re: Dansatori

Post by sarafishka »

llenusik88 wrote:
romanct1 wrote:mă alătur și eu celor spuse, nu cred că în chișinău poți găsi dansatori la așa un preț, dar chiar dacă și sînt în locul vostru leaș ruga să danseze în fața mea un dans popular și unul din program. Plus am mai spus și mai înainte, un efect aparte îl are costumația lor și cum ei se gătesc, mai bine dau puțin în plus dar știu că dansatorii dispun de costumație frumoasă, călcată și îngrijită, la fel și lookul lor să fie îngrijit decît să vină în terfe decolrate și cu un machiaj strashnic (am văzut și de acestea), asta strică toată imaginea nunții, și cît de bine nar dansa lookul îsi are loc în imagine.

noi am luat 2 perechi de dansatori cu 150 de euro și plus o sa le achităm transportul că restaurantul e înafara orashului.

Buna!Sunt si eu viitoare mireasa si as dori dansatori la nunta. Da-mi te rog datele dansatorilor.Nr de telefon, cum se numesc.

http://www.marry.md/ru/catalog/dansator ... fault.aspx


sarafishka
Posts: 3
Joined: 07 May 2015, 14:32

Re: Dansatori

Post by sarafishka »

viviene wrote:Buna seara,

Am vazut intamplator un dans pe youtube al celor de la Jocul Dacilor;
Cunoaste cineva pretul lor? Cum se prezinta la nunta?

o seara frumoasa,


Anna Cudreț
Posts: 4
Joined: 24 May 2015, 23:04

Re: Dansatori

Post by Anna Cudreț »

Salut, cine are nevoie de balerine pentru primul dans al mirilor privi-ti aici
https://m.facebook.com/profile.php?id=1455458864707624


vpopescu
Posts: 3
Joined: 02 Jan 2015, 16:58

Re: Dansatori

Post by vpopescu »

Rusu2015 wrote:la noi vor dansa cei de la Veselia!spersa faca veselie! :D
Fetelor, imi dati va rog si mie un nr. de telefon?!
Multumesc


Casio
Posts: 4
Joined: 04 Jun 2015, 14:30

Re: Dansatori

Post by Casio »

Noi la nunta am avut 2 perechi de dansatori de la Flash Dance, nu pot sa nu-i laud si sa-mi exprim admiratia fata de ei, frumosi, profesionisti si foarte receptivi, ne-au ajutat mult, la toti le-a placut de ei...


Post Reply